صفحه اصلی رزرو مشاوره رایگان ثبت نام خدمات عضویت در خبرنامه عضویت در سامانه پیامک

طرح 124ویژه آزمون کارشناسی ارشد95

طرح 124ویژه آزمون کارشناسی ارشد95

طرح 124 ویژه آزمون کارشناسی ارشد 96  ویژه گرایش حقوق خصوصی و گرایش جزا و جرم شناسی

خدمات این طرح شامل:

بـرنامه ریزی

آموزش اصول علمی مطالعه و مرور

تکنیک های تست زنی

12 مرحله آزمون آزمایشی

4 با مرور کامل مباحث

کارنامه نقاط ضعف

پشتیبانی آزمون با برنامه ریزی شخصی پاسخنامه تشریحی

 


ویژگی های طرح آزمونی 124 ارشد سراسری:

 

- پس از ثبت نام طرح 124، برنامه ریزی اولیه جهت همسان سازی دروس انجام می شود. اصول علمی مطالعه و مرور نیز آموزش داده خواهد شد.

 

- در برنامه آزمون منابع و مباحث مطالعاتی به همراه قوانین خاص و آرای وحدت رویه مشخص شده است در اختیار داوطلب قرار می گیرد.

 

- آموزش تکنیک های تست زنی قبل از آزمون ها

 

- دومین عامل تأثیرگذار در یادگیری پس از مطالعه خوب، مرور مطلوب و در زمان مشخص است که باعث تثبیت مطالب در ذهن می شود. در طرح 124 منابع را 4 بار مرور خواهید کرد.

 

- مشاهده نقاط ضعف بلافاصله پس از برگزاری آزمون

 

- ارائه راهکار جهت رفع نقاط ضعف توسط پشتیبان


تلفن ثبت نام و مشاوره: 88801883 - 021


طرح 124 ارشد آزمون محور بوده که شامل:
برنامه ریزی، 16 مرحله آزمون آزمایشی، آموزش تکنیک های تست زنی و مدیریت آزمون، 5 بار مرور مباحث و پشتیبانی با برنامه ریزی شخصی می باشد.

چرا طرح 124 فراهدف؟
دومین عامل تأثیرگذار در یادگیری پس از مطالعه خوب، مرور مطلوب آن هم در زمان مشخص است که باعث تثبیت مطالب در ذهن می شود. در طرح 124 داوطلب برای آمادگی آزمون ارشد حداقل 5 بار مباحث را در زمان های مشخص مرور خواهد کرد.

مزیت و برتری طرح 124 نسبت به آزمون های آزمایشی،
تفاوت در نحوه ارائه برنامه ریزی آزمون، روند اجرای آزمون ها، نحوه کنترل برنامه توسط پشتیبان و رفع ایراد با برنامه ریزی شخصی می باشد. پس از ثبت نام طرح 124،  برنامه آزمون که منابع و مباحث مطالعاتی  به دقت مشخص شده است در اختیار داوطلب قرار می گیرد و سپس برنامه ریزی همسان سازی با توجه به وضعیت داوطلب از دفتر مرکزی تهران صورت می گیرد. که روش مطالعه، مرور و یادداشت برداری به داوطلب ارائه می گردد.

چرا ابتدا برنامه ریزی همسان سازی انجام می شود؟
با هدف آموزش اصول علمی مطالعه و مرور و همچنین تقویت داوطلب در دروسی که ضعیف است از اولویت های این دوره برنامه ریزی می باشد.

تکنیک تست زنی و مدیریت آزمون چه زمانی ارائه می شود؟
قبل از برگزاری اولین آزمون، تکنیک های تست زنی و مدیریت آزمون به داوطلب آموزش داده می شود. به این دلیل که داوطلب باید قبل از برگزاری آزمون با نحوه برگزاری آزمون و مدیریت زمان آشنایی داشته باشد.

کارنامه و رتبه؟
با توجه به اختلاف آمار شرکت کنندگان آزمونهای آزمایشی و متقاضیان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد، رتبه در آزمونهای آزمایشی اهمیت کمتری پیدا می کند، به همین دلیل در کارنامه های ارائه شده توسط دپارتمان فراهدف بیشتر بر معدل و برطرف کردن نقاط ضعف تمرکز شده است. داوطلب بلافاصله بعد از اتمام آزمون کارنامه های خود را مشاهده می کند، در یکی از کارنامه ها (کارنامه تفصیلی) داوطلب نقاط ضعف و ایرادات خود را مشاهده خواهد کرد.
 
پشتیبانی با برنامه ریزی شخصی

پشتیبانی با برنامه ریزی شخصی با وجود کارنامه تفصیلی و مشخص شدن نقاط ضعف، حال باید آنها را برطرف کرد. پشتیبان در زمان های مشخص شده در برنامه با داوطلب تماس می گیرد و با مشاهده کارنامه و پرسش سوالاتی از داوطلب راهکارهای رفع ایرادات و نقاط ضعف را به داوطلب ارائه خواهد کرد. با توجه به اینکه دانستن راهکار به تنهایی برای رفع نقاط ضعف کفایت نمی کند و داوطب باید بتواند آنها را عملی انجام دهد، پشتیبان در تماس بعدی اجرای راهکارها و برنامه ریزی شخصی ارائه شده به داوطلب را کنترل می کند و با مشاهده کارنامه و پرسش سوالاتی متوجه اجرا یا عدم اجرای برنامه می شود. و در صورت لزوم، روند برنامه و یا نحوه اجرا را تغییر می دهد.
هدف از تماس پشتیبانی ارائه برنامه ریزی مطلوب و راهکار با توجه به امکانات، موقعیت، شرایط تحصیلی و مطالعاتی داوطلب است. که برای داوطلبین مختلف متفاوت است، چرا که بهترین برنامه، برنامه ای است که با توجه به امکانات، موقعیت، شرایط تحصیلی و مطالعاتی داوطلب طرح ریزی گردد. که در طرح 124 ارشد پیاده سازی شده و ارائه می گردد.

برای ثبت‌نام با یکی از روشها زیر اقدام کنید:

 

1- با شماره تلفن 02188801883 تماس بگیرید.
2-

نام خود و 612 را به شماره 02188801883 پیامک کنید.

3-

نام خود و 612 را به شماره 09105372070 ارسال کنید.

4-

برای ثبت نام کلیک کنید.

5-

رزرو و مشاوره فراهدف

سوال بپرسید

سمیرا پرسیده :

آیا برای رشته حقوق نکته برداری و خلاصه نویسی در دفتر جداگانه میتواند یک حرکت مثبت در جهت رسیدن به هدف باشد و تثبیت مطالب ؟؟

Farahadaf

درود خلاصه برداری موجب یادگیری بهتر و قطعا به تثبیت کمک می کند. اما زمان خلاصه برداری، حجم و ... بسیار مهم است که باید مورد توجه قرار گیرد.