صفحه اصلی رزرو مشاوره رایگان ثبت نام خدمات عضویت در خبرنامه عضویت در سامانه پیامک

طرح 1+5 ویژه آزمون وکالت 95

طرح 1+5  ویژه آزمون وکالت 95

طرح آزمونی 1+5 ( پنج بعلاوه یک) وکالت95 فراهدف، برنامه ای بلند مدت و کامل برای افراد هدفمند

ویژه آزمون وکالت 95

خدمات طرح 1+5 ( پنج بعلاوه یک) وکالت95 طی سه مرحله برنامه:

1- مرحله وارم آپ:

               برنامه ریزی راهبردی با توجه به وضعیت داوطلب جهت همسان سازی دروس

               آموزش اصول علمی مطالعه، مرور

2- مرحله قدرت:

               برنامه ریزی مطالعاتی هفتگی با توجه برنامه آزمون

               ارائه تکنیک های تست زنی و مدیریت آزمون

               24 مرحله آزمون آزمایشی با پاسخنامه تشریحی

               کارنامه تحلیلی با ارائه راهکار برای رفع نقاط ضعف

               حداقل 6 بار مرور کامل مباحث

               پشتیبانی تخصصی توسط رتبه های برتر

3- مرحله پرش:

               برنامه جمع بندی ویژه وکالت 95

لطفا ادامه مطلب را بخوانید تا شرایط دریافت برنامه و چرایی تدوین آنها در طرح 1+5 را به خوبی درک کنید.
 

برنامه ریزی راهبردی و پویا چگونه است
این که چقدر برای مطالعه کردن زمان دارید؟
شرایط شما چگونه است؟
چگونه برنامه به بهترین شکل برای صرفا شما پیاده سازی شود؟
پاسخ به این سوالات می شود برنامه ریزی راهبردی که در آن وضعیت اشتغال، تاهل و ... مدنظر قرار داده می شود.  از الزامات این برنامه ریزی این است که برنامه بایستی پویا باشد یعنی با توجه به روند پیشرفت شما پیاده سازی شود، عقب افتادن ها را جبران کند و برای چالش ها راهنمایی انجام شود. و اینکه شما چه منابعی را بخوانید تا کمک بیشتری به شما بکند. شما پس از ثبت نام در طرح های آزمون تمام اینها را دریافت خواهید کرد و می توانید منسجم و مطمئن به مطالعه بپردازید.

 

آموزش اصول علمی مطالعه، مرور:
مهم ترین مشکل هر داوطلب در راهِ رسیدن به موفقیت تحصیلی و قبولی در آزمون وکالت می تواند پدیده ای به نامِ فراموشی باشد، دقت کنید که تنها راهِ جلوگیری از فراموشی تکرار و مرور مطلب در بازه های زمانی خاص هست. تنها زمانی مطالب میتوانند حتی تا مدت طولانی در حافظه ماندگار شوند که ما آنها را در زمان های خاصی مرور کنیم و باعث شویم آن داده هایی که ما از راه های مختلف به ذهنمان انتقال داده ایم از بین نروند. البته باید قبل از آن اصول اصلی یادگیری و یادگیری طبق علم روان شناسی قرن 21 را یاد بگیریم. که این مورد هم در طرح های آزمونی موسسه برای وکالت95 وجود دارد و به شما دوست عزیز پس از ثبت نام داده می شود.

 

برنامه ریزی مطالعاتی برای آزمون:
مهمترین مسئله برای آزمون های آزمایشی نحوه مطالعه آزمون و تست زنی می باشد که نقش به سزایی در نتیجه آزمون های آزمایشی و در نهایت آزمون اصلی دارد. دقت کنید همچنان که برای آزمون آزمایشی مباحث مشخص است باز هم باید برنامه ریزی صورت پذیرد تا بتوان مباحث را به خوبی مطالعه کرد و سپس سراغ تست رفت. چرا که زمان تست کارکردن (تست زدن) از لحاظ بازه زمانی بعد از مطالعه مباحث، اهمیت ویژه ای دارد که اگر به آن دقت نشود، منجر به نتیجه کاذب میشود.
از اهداف "تست کار کردن"، شناسایی مباحثی است که داوطلب در آن ضعیف است که پس از شناسایی باید اقدامات لازم در رفع آن صورت گیرد. از اهداف دیگر "تست کارکردن" یادگیری عمیقتر است چرا که با تغییر و دستکاری در صورت سوال میتوان مطمئن شد داوطلب نکته تست را درک کرده نه صرفا آن را حفظ نموده است.
توضیحات بیشتر در زمان ثبت نام داوطلب در طرح های آزمونی ارائه میشود.

 

کارنامه هوشمند نقاط ضعف:
اصلی ترین علت شرکت در آزمون این است که نقاط ضعف خود را شناسایی و برطرف کنید، پس دقت کنید برای شناسایی ایرادات باید کارنامه آزمون این قابلیت را داشته باشد که ایرادات را بصورت مشخص بیان کند.
این  شناخت با کارنامه درصد، تراز، پاسخانه تشریحی، نمودار و ... میسر نخواهد شد، بلکه باید کارنامه ای باشد که صرفا ایردات را نشان دهد، که بتوان سریعا به سراغ رفع آنها رفت. که گروه it موسسه فراهدف این مورد را به خوبی پیاده سازی کرده و تیم طراح سوال نیز با همین رویه پیش رفته اند که شما بتوانید در کوتاهترین زمان ممکن ایرادات را مشاهده نمایید.

 

پشتیبانی تخصصی:
 مهمترین عامل دلسردی داوطلبین در پشتیبانی عدم راهنمایی های فردی و شخصی سازی شده است، چرا که پشتیبان معمولا اطلاعات دقیقی از ایرادات داوطلب ندارد که بتواند راهنمایی دقیق داشته باشد، تنها زمانی می توان راهنمایی صحیح داشت که پشتیبان های فراهدف با توجه به اشراف بر ایرادات داوطلب، و همچنین آموزش های ویژه پشتیبانی که قبلا گذرانده اند، قطعاً میتوانند پشتیبان و همراه خوبی برای رسیدن به قبولی شما داوطلب عزیز باشند.

 

6 بار مرور در زمان خاص:
برای جلوگیری از فراموشی باید مطالب خوانده شده در زمان خاصی مرور شود که بتوان آنها را در حافظه بلند مدت نگهداری کرد و در هر زمان بتوان به آن اطلاعات دسترسی پیدا کرد، که 6 بار مروری که در طرح 1+5 گنجانده شده سبب این تسلط خواهد شد و آسوده خاطر برای آزمون وکالت 95 آماده می شود. برای اینکه تا آزمون وکالت95 بتوانید 6 بار مرور داشته باشید کافیست در طرح1+5 ( 5 بعلاوه 1 ) ثبت نام کنید.


  در طرح 1+5 فرا هدف، تمامی فاکتورهای قبولی در آزمون وکالت95 بصورت کامل پوشش داده می شود. 

برای ثبت نام می توانید با یکی از روشها زیر اقدام کنید:   نام خود را به همراه عدد 6 را به شماره پیامک 02188801883 ارسال کنید.
  نام خود را به همراه عدد 6 را به شماره تلگرام 09105372070 ارسال کنید.
 

برای ثبت نام کلیک کنید.


enlightened فاکتور های قبولی در آزمون وکالت 

enlightened تفاوت و برتری طرح های آزمونی به آزمون 

سوال بپرسید

داود پرسیده :

سلام خسته نباشید من واسه سرباز معلمی پذیرفته شدم و مدت دو سال باید خدمت کنم در مدت میحواهم برنامه ای بلند مدت برای قبول شدندر این ازمون داشته باشم ولی نمیدانم از کجا شروع کنم و با چه منابعی ممنون میشم منو راهنمایی کنید در ضمن مدت خدمتم 24 ماه اس که از اول شهریور امسال اغاز میشود . بی صبرانه منتظر راهنمایتون هستم متشکر

Farahadaf

سلام از این فرصت عالی میشه به نحو احسنت استفاده کرد، در خصوص شروع حتما با مشاورین موسسه به شماره 02188801883 تماسی داشته باید تا راهنمایی دقیقتری نسبت که یک راهنمایی کلی دریافت کنید. اما چون این زمان زمان طولانی است حتما با برنامه همراه باشید که طی کردن مسیر برایتان راحتتر باشد