صفحه اصلی رزرو مشاوره رایگان ثبت نام خدمات عضویت در خبرنامه عضویت در سامانه پیامک

آزمایش

آزمایش به معنای آزمودن درست یا غلط بودن چیزی برای ارائه نهایی است.


هر نظریه و قضیه‌ای که امروزه به صورت عام درآمده قبلا بارها و بارها آزمایش شده و کاشف آن قبل از بیان فراگیرش آن را امتحان کرده، ایرادهایش را گرفته به طوریکه زمان عرضه و بیان آن به دیگران، تمامی جوانب آن را سنجیده باشد.


حالا آزمون وکالت، هم بیان دانش شما در زمینه حقوق است. این آزمون ارائه دانش شما برای کسب جایگاهی ارزشمند است. چه خوب است که قبل از بیان نهایی آن، دانسته‌های خود را محک بزنید و مهمتر از مقدار معلومات، ایرادات علمی خود را شناسایی کرده و ایرادات را رفع نمایید. چرا که اکثر اوقات ندانسته‌های شما، بیشتر از دانش‌تان به چشم می‌خورد مثل لکه کوچک روی لباس تمیز


اگر می‌توانید خودتان اشکالات خود را شناسایی کرده و برای رفع آنها راهکار پیدا کنید، به شما برای این توانایی تبریک می‌گوییم، ولی چنانچه از پس تعیین و رفع نقاط ضعفتان بر نمی‌آیید، هیچ اشکالی ندارد فراهدف در کنار شماست.
در کارنامه‌های هوشمند فراهدف که بلافاصله بعد آزمون قابل مشاهده است، می‌توانید نقاط ضعف خود را ببینید و آنها را رفع کنید.


یادآوری می‌کنیم این آزمون‌ها به درد عزیزانی که دنبال دلخوشی «رتبه در بین داوطلبان فلان موسسه» هستند، نمی‌خورد. در فراهدف، شما با خودتان سنجیده می‌شوید و میزان پیشرفتتان گزارش می‌شود، نقاط ضعفتان شناسایی می‌شود.


اگر برای رفع نقاط ضعفتان هنوز کاری نکرده اید، یک فرصت دیگر باقیست...برای اطلاع از آخرین سری آزمون‌های آزمایشی فراهدف ویژه وکالت96، می‌توانید:
با شماره 02188801883 تماس بگیرید.
با شماره 09388801883 تماس بگیرید.
عدد 968 را به شماره 02188801883 پیامک کنید.


موفق باشید.
فراهدف

کلمات کلیدی: آزمون وکالت

سوال بپرسید