صفحه اصلی رزرو مشاوره رایگان ثبت نام خدمات عضویت در خبرنامه عضویت در سامانه پیامک

به حسرت های گذشته‌ی آزمون وکالت پایان دهیم.

به حسرت های گذشته‌ی آزمون وکالت  پایان دهیم.

اگر بار اولی که آزمون وکالت شرکت کردم قبول می‌شدم، الان دیگه وکیل بودم برا خودم ...
حداقل اگه سال بعدش هم قبول می‌شدم، الان دیگه آخراش بود ...
اگر سال قبل هم قبول می‌شدم، الان خیالم راحت بود ...
ای کاش بیشتر می خواندم حداقل دوره پیش قبول می‌شدم ...
ای کاش برنامه ریزی بهتری می داشتم!
ای کاش ...
ای کاش ...
ای کاش ...
شاید اکنون زمان گفتن این حرفها نباشد، اما این حسرت خوردن های آینده، در اثر عدم فعالیت خوب امروزمان است، که متاسفانه برخی داوطلبان به آن دچار می شوند.


نکته قابل توجه اینکه بعد از گفتن این «ای کاش ها» یک دنیا برنامه برای آینده و نتیجه‌گیری بهتر از آن داریم، اما فقط در کلام. آنها را جایی مکتوب نکرده‌‌ایم که بتوان به عنوان یک سند استفاده کرد، آنها را حلاجی و بهترین گزینه و مسیر را انتخاب کنیم.
تا زمانی که اینگونه با آنچه حسرت به آن رسیدن را داریم، در تسلسل ندامت خواهیم ماند. و بهترین راه خروج از این تسلسل باطل انقطاع آن و عمل کردن به برنامه‌ایست که در نهایت ما را به هدف برساند.
پس اقدام نخستین گام و مهمترین آن است.


بهانه برخی برای ماندن در این تسلسل، ترس از پیمودن مسیر جدید و مستقیم است. بعضی داوطلبان عمل به یک برنامه را سخت می‌دانند و تصور میکنند هرگز قادر نیستند آن برنامه را پیاده‌سازی کنند به همین دلیل منابع را به صورت رندوم و غیر اصولی میخوانند. در این زمینه بهتر است از یک راهنما کمک بخوایم و اعتماد کنیم؟ استفاده از کسی که راه و چاه را بلد است، برای یافتن و حل مشکلاتان برنامه دارد و تا آزمون همراه ماست و ...


تا کنون اندیشه‌اید همانطور که کتاب قانون در اختیار همه مردم است اما بسیاری برای رفع کوچکترین مشکل حقوقی خود به یک حقوقدان مراجعه می کنند، دلیل این امر بسیار بدیهی است و آن برمی‌گردد به تخصص شما به عنوان یک حقوقدان که می‌توانید راهگشا باشید. حال آنکه آن شخص با در اختیار داشتن کتب حقوقی نیز بعید است که بتواند گره کار خود را باز کند. پس تخصص حرف اول را برای این راهگشایی میزند.


با اشراف بر این مورد اکثر داوطلبین آزمون وکالت برای حرکت صحیح جهت موفقیت در این آزمون بدون تخصص اقدام می کنند، که متاسفانه با اینکه زمان زیادی را صرف می‌کنند، به نتیجه مطلوب نمی‌رسند و موجب حسرت، عدم اعتماد به نفس و دلزدگی از شروع دوباره می‌شود.
چرا که اقدام جهت موفقیت در آزمون وکالت چیزی فراتر از مطالعه کردن است.


زیرا مطالعه خوب آن هم با فرض بهترین منابع شخصی سازی شده برای هر داوطلب یکی از ستون های این عمارت 4 ستونه است و بنا کردن عمارتی فقط بر روی یک ستون کاری است که قطعا هیچکدام از شما انجام نخواهید داد. اما برای آزمون وکالت برخی از دوستان اصرار بر این دارند که دوستانشان فقط با مطالعه در آزمون قبول شده‌اند. به این دوستان عرض میکنم شاید اینچنین باشد که دور از ذهن است اما بهتر است شما هوشمندانه تر و مطمئن تر عمل کنید که با قطعیت بیشتری به سراغ آزمون وکالت بروید.
از دیدگاه ما، عمارت وکالت بر 4ستون استوار است.


چهار ستون این عمارت
مطالعه خوب و مطلوب ( منابع شخصی سازی شده و مطالعه بصورت علمی )
مرور در زمان خاص ( برای ثبت مطالب در ذهن باید مطالب در زمان خاصی مرور شود )
محک زدن ( بهترین محک شرکت در آزمون آزمایشی است )
شناسایی و رفع ایراد ( بعد از شناسایی نوبت به رفع آنها می‌رسد که میتوان با راهنمایی، مطالعه منبع دیگر و یا شرکت در کلاس به آن رسید. )


بر همین اساس موسسه فراهدف طرح‌های آزمونی خود را با توجه به همین 4 ستون پایه‌ریزی کرده که شما بتوانید عمارتی مستحکم برای وکالت 98 بسازید.


هم اکنون با ثبت‌نام در طرح آموزشی-آزمونی می توانید اصولی عمارت خود را بسازید.


شرایط ویژه ثبت نام

 

  در طرح آموزشی-آزمونی فراهدف، چهار ستون قبولی در آزمون وکالت بصورت کامل پوشش داده می‌شود. 

برای مشاوره و ثبت‌نام
با یکی این از روشها اقدام کنید:
1-

با شماره تلفن 02188801883 تماس بگیرید.

با شماره تلفن 09388801883 تماس بگیرید.

  2-

نام خود و 2037 را به شماره 09388801883 پیامک کنید.


 

داوطلب عزیزی که دوست دارید وکیل شوید ولی برای وکالت آمادگی ندارید، شما می‌توانید از همین حالا خود را برای وکالت 98 آماده کنید.

ما برای وکیل کردن شما برنامه خلاقانه داریم.

 

برای مشاوره رایگان و یک شروع عالی برای قبولی در وکالت98 کلیک کنید.

رزرو و مشاوره فراهدف


enlightened فاکتور های قبولی در آزمون وکالت 

enlightened تفاوت و برتری طرح آموزشی-آزمونی نسبت به آزمون