صفحه اصلی رزرو مشاوره رایگان ثبت نام خدمات عضویت در خبرنامه عضویت در سامانه پیامک

طرح مثبت 4 ویژه آزمون وکالت | طرح4+ ویژه آزمون وکالت

طرح مثبت 4 ویژه آزمون وکالت | طرح4+ ویژه آزمون وکالت

اگر هنوز برای آزمون وکالت اقدامی انجام نداده اید می‌توانید با طرح آزمونی مثبت 4 منابع را تا شب آزمون 4 بار مرور کنید.

 

چرا که طرح های آزمونی فراهدف بر اساس اصول علمی پیاده سازی شده است، و  تمامی فاکتور های قبولی در آزمون وکالت در آن قرار گرفته است. فاکتورهای چهارگانه برای قبولی آزمون وکالت "مطالعه" ، "مرور"، "محک"، "مشاهده و رفع ایرادات" می باشد.
 در طرح مثبت4 پس از ثبت نام نحوه صحیح مطالعه آموزش داده میشود ( توجه کنید قرار نیست نحوه مطالعه کردن شما را در این زمان تغییردهیم، بلکه هدف اصلاح نحوه مطالعه است. )


سخت ترین کار برا یادگیری مرور مطالب می باشد که با عدم مرور در زمان خاص وقتی زیادی را از داوطلب میگیرد و بازدهی مطلوبی هم نخواهد داشت، که فراهدف در طرح های آزمونی خود به این مهم توجه داشته، به نحوی که شما می توانید 4 بار منابع خود را تا آزمون وکالت مرور کنید.  آن هم در زمانی مشخص که بر اساس برنامه منحنی فراموشی اوبینگهاوس پیاده سازی شده است.


بهترین نوع محک استفاده از آزمون آزمایشی میباشد اما آزمونی که قابلیت ارائه ایرادات شما را داشته باشد، در طرح مثبت4 شما در 13 مرحله آزمون شرکت میکنید که بلافاصله پس از اتمام آزمون، کارنامه صادر می شود و شما می توانید با مشاهده کارنامه متفاوت و هوشمند نقاط ضعف، به ایرادات خود اشراف پیدا کنید که در نهایت بتوانید آنها را رفع نمایید.


مهمترین قسمت برای قبولی رفع ایرادات قبل از آزمون اصلی است چرا که ممکن است در آزمون از همان قسمت هایی که شما ضعف دارید سوال مطرح شود و به همین سادگی قبولی شما یک سال به تاخیر می افتد. برای پوشش و رفع ایرادات که در کارنامه هوشمند فراهدف قابل مشاهده است، پشتیبان شما که در این آزمون قبول شده و در زمینه پشتیبانی هم تخصص دارد با راهکارهای فردی برای رفع نقاط ضعف شما، راهکار ارائه می نماید.


آنچه با همراهی درطرح مثبت4 دریافت خواهید کرد.
•  آموزش روش علمی مطالعه و مرور
•  مشخص کردن منابع مطالعاتی بصورت فردی
•  تکنیک های تست زنی و مدیریت آزمون
•  13 مرحله آزمون آزمایشی
•  4 بار مرور کامل مباحث
•  کارنامه هوشمند نقاط ضعف
•  پشتیبانی آزمون و ارائه راهکار رفع ایراد
•  پاسخنامه تشریحی

 

 


در طرح مثبت4 ، تمامی فاکتورهای قبولی در آزمون وکالت بصورت کامل پوشش داده می شود.


چرا طرح مثبت 4 ؟
دومین عامل تأثیرگذار در یادگیری پس از مطالعه خوب، مرور مطلوب آن هم در زمان مشخص است که باعث تثبیت مطالب در ذهن می شود. در طرح مثبت 4 داوطلب برای آمادگی آزمون وکالت حداقل 4 بار مباحث را بصورت سارماندهی شده مرور خواهد کرد.

 

مزیت و برتری طرح مثبت 4 نسبت به آزمون های آزمایشی،
پس از ثبت نام در مرحله اول برنامه ریزی راهبردی با توجه به وضعیت داوطلب جهت همسان سازی دروس انجام می شود، روش مطالعه، مرور و یادداشت برداری به داوطلب ارائه می گردد و روند اجرا در طول دوره توسط پشتیبان کنترل خواهد شد. پشتیبان برای ایرادات احتمالی به داوطلب برنامه شخصی ارائه می نماید.
در برنامه آزمون، منابع و مباحث مطالعاتی به همراه قوانین خاص و آرای وحدت رویه به دقت مشخص شده است و برنامه ریزی آزمون نیز از دفتر مرکزی تهران صورت می گیرد.


کارنامه و رتبه؟
با توجه به اختلاف آمار شرکت کنندگان آزمونهای آزمایشی و متقاضیان شرکت در آزمون کانون وکلای دادگستری، رتبه در آزمونهای آزمایشی اهمیت کمتری پیدا می کند، به همین دلیل در کارنامه های ارائه شده توسط دپارتمان حقوق فراهدف بیشتر بر معدل و برطرف کردن نقاط ضعف تمرکز شده است. داوطلب بلافاصله بعد از اتمام آزمون کارنامه های خود را مشاهده می کند و نقاط ضعف و ایرادات خود را مشاهده خواهد کرد.

 

مهمترین هدف از برگزاری آزمون آزمایشی چیست ؟
با وجود کارنامه و مشخص شدن نقاط ضعف، حال باید آنها را برطرف کرد. پشتیبان راهکارهای رفع ایرادات و نقاط ضعف را به داوطلب ارائه خواهد کرد.
با توجه به اینکه دانستن راهکار به تنهایی برای رفع نقاط ضعف کفایت نمی کند و داوطب باید بتواند آنها را عملی انجام دهد، پشتیبان، اجرای راهکارها و برنامه ریزی شخصی ارائه شده به داوطلب را کنترل می کند. در صورت لزوم، روند برنامه و یا نحوه اجرا را تغییر می دهد.
هدف از تماس پشتیبانی ارائه برنامه ریزی مطلوب و ارائه راهکار با توجه به امکانات، موقعیت، شرایط تحصیلی و مطالعاتی داوطلب است. که برای داوطلبین مختلف متفاوت است، چرا که بهترین برنامه، برنامه ای است که با توجه به امکانات، موقعیت، شرایط تحصیلی و مطالعاتی داوطلب طرح ریزی گردد. که در طرح مثبت 4 پیاده سازی شده و ارائه می گردد.

 

شروع این طرح از خرداد 96 است و اگر قصد دارید برنامه‌ای کاملتر را برای آزمون وکالت 96 داشته باشید

اگر قصد دارید در زمان باقیمانده تا وکالت همه جانبه آماده شوید، هم اکنون می توانید در این طرح ثبت نام  و برنامه را دریافت نمایید.

 

برای ثبت نام می‌توانید با یکی از این روشها اقدام کنید:   تماس با شماره 02177627049
  نام خود و عدد 954 را به شماره پیامک 02188801883 ارسال کنید.
  نام ، شماره و عدد 954 را به شماره تلگرام 09105372070 ارسال کنید.
 

برای ثبت نام کلیک کنید.

 

enlightened فاکتورهای قبولی در آزمون وکالت 

enlightened تفاوت و برتری طرح های آزمونی به آزمون 

سوال بپرسید

رضا باقری پرسیده :

سلام من ترم دوم حقوق در یاسوج هستم تقریبا در حال اتمام امتحانات ترمم ،چه زمانی باید برای آزمون وکالت شروع کنم در ضمن با عنایت به اینکه من مدرک فوق لیسانس رشته دیگری را هم دارم چند واحد عمومی هم تطبیق خورده را هم دارم لطفا راهنمایی بفرمایید .

Farahadaf

سلام شما از الان نیز میتوانید زمینه شرکت در آزمون وکالت را فراهم کنید. برای راهنمایی دقیقتر با شماره 02188801883 تماس بگیرید.