صفحه اصلی رزرو مشاوره رایگان ثبت نام خدمات عضویت در خبرنامه عضویت در سامانه پیامک

مرور اصولی با برنامه اصولی

چرا تعداد مرور (البته مرور اصولی و مطابق با قوانین مغز) مهم است؟

 

تا به حال پیش آمده که یک فیلم خانوادگی را ببینید؟
احتمالا در دور اول که فیلم را میبینید، به خودتان توجه می‌کنید و دور دوم به بقیه افراد خانواده، دور سوم به فامیل‌های درجه یک دقت می‌کنید و... هر چه این فیلم را بیشتر ببینید، جزئیات و دامنه دیدتان وسیعتر میشود تا جایی که ممکن است رنگ لباس یک فرد گذرا در آن فیلم هم در ذهنتان باقی بماند.

اطلاعات شما در هر بار دیدن آن فیلم بیشتر و بیشتر می‌شود و هر بار که آن را میبینید، متوجه می‌شوید چیزهایی وجود داشته که در دورهای قبل، به آن دقت نکرده بودید.

واضح است جزئیات بیشتر با مرور بیشتر فیلم به چشم می آید.

دوستان عزیز، داوطلبان وکالت ۹۷، اگر واقعا وکیل شدن برایتان مهم است، و هنوز مطالعه برای آن را شروع نکرده اید توصیه میکنم هر چه زودتر شروع کنید.

تعداد مرور بیشتر می‌تواند توجه شما را به سمت نکات ریزتر بیشتر جلب کند و احتمال از دست دادن کرسی وکالت را برای شما کمتر کند. (تاکید میکنم مروری میتواند موثر باشد که در فاصله زمانی مشخص طبق قوانین مغز است که میتواند موثر واقع شود. ممکن است سه بار مرور اصولی بهتر از ۶بار مرور غیر اصولی بتواند مطالب را در حافظه بلند مدت تثبیت کند).

زمان در حال سپری شدن است و استفاده بهینه از آن می‌تواند باعث شود که این زمان سرمایه‌گذاری شده، سود زیادی برایتان ببار آورد.

طرح معمار وکالت فراهدف با کد ۵۲۵، هم اکنون در حال ثبت‌نام است.

در این طرح منابع آزمون وکالت،۵ بار مرور می‌شود، ۲۱ آزمون  آزمایشی آموزشی و ۴ آزمون جامع مهارتی دارد. بعد هر آزمون کارنامه هوشمند نقاط ضعف ارائه میشود و پشتیبان تخصصی تا شب آزمون همراه داوطلبان خواهد بود.

چنانچه خواهان همراهی با ما در این طرح، هستید آخرین مهلت ثبت‌نام این طرح ۲۲ فروردین است.


برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید:
02188801883

09388801883

و یا عدد 525 را به 09388801883 ارسال کنید.

کلمات کلیدی: