صفحه اصلی رزرو مشاوره رایگان ثبت نام خدمات عضویت در خبرنامه عضویت در سامانه پیامک

آیا شما در آزمون وکالت قبول می‌شوید؟

آیا شما در آزمون وکالت قبول می‌شوید؟

وکلا اعتماد به نفس بالایی دارند. شما چطور؟


تا چه حد اعتماد به نفس دارید؟


آزمون وکالت در عین مشکل بودن خیلی مهم است چرا که با این آزمون آینده شغلی فرد تا حد بسیار زیادی تضمین می‌شود.  ولی درصد قبولی در این آزمون نسبت به تعداد شرکت کنندگان خیلی خیلی کم است (حدود ۲ تا ۳ درصد).


براستی برای قرار گرفتن در بین دو، سه نفر از هر صد نفر، چه چیزهایی لازم است؟


لطفا به خاطرات دوران مدرسه خود برگردید یک بار دیگر ویژگی های شاگرد اول، دوم و سومی‌ها را مرور کنید. آنها خود شما یا دوستانتان بودند. اگر یادتان باشد آنها تقریبا در همه چیز پیشتاز بودند حتی در بازی‌ها. معمولا در ردیف اول کلاس می‌نشستند، استرس خیلی کمتری نسبت به بقیه داشتند و اعتماد به نفس فوق‌العاده زیاد.


این اعتماد به نفس از کجا سرچشمه می‌گرفت؟


اگر شما در دوره مدرسه جزء شاگردان معمولی بوده اید به کرات تجربه پای تخته رفتن با اعتماد به نفس بالا و پایین را داشته‌اید. چگونه یک دانش آموز در یک محیط واحد و معلم واحد،  دو حالت اعتماد به نفس بالا و پایین را تجربه می کند؟

در واقع این اعتماد به نفس و عدم آن، بسته به آمادگی ما در آن درس داشت و ربطی به خجالت از هم کلاسی‌ها یا معلم نداشت.


آزمون وکالت، نمونه بزرگ تر آزمون‌های کلاسی در دوران مدرسه است ولی فاکتورهای موفقیت در آن، یکی است البته میزان حساسیت این آزمون به مراتب بیشتر از آزمون‌های مدرسه و دانشگاه است.


اینکه داوطلب آزمون وکالت (یا هر آزمون دیگری) از آمادگی کافی برای آن برخوردار نباشد، القای اعتماد به نفس با او،  کار واهی است.  در واقع داوطلب برای برخورداری از اعتماد به نفس در جلسه آزمون،  باید مدت ها قبل با بالا بردن توان علمی خود،  آن را کسب کند هر چه آمادگی علمی بیشتر باشد، اعتماد به نفس بیشتر می‌شود و هر چه اعتماد به نفس بالاتر رود، ضمن کاهش استرس،  یادگیری مطالب نیز افزایش می‌یابد که این یادگیری مطالب باز خود سبب بیشتر شدن اعتماد به نفس و دوباره سبب بالا رفتن قدرت استفاده از مطالب خوانده شده است و به همین ترتیب. یعنی آمادگی علمی و داشتن اعتماد به نفس مدام یکدیگر را تقویت می‌کنند و عامل قوی برای موفقیت فرد در آزمون وکالت می‌شوند.


البته پایه اول این بده بستان بین قوه علمی و اعتماد به نفس، از توان علمی آغاز می‌شود یعنی داوطلب با بالا بردن توان علمی خود می‌تواند اعتماد به نفس پیدا کند و سپس آن را تقویت کند ولی با اعتماد به نفس محض نمی‌تواند به قوه علمی برسد.


دوستان من، آمادگی علمی و به دنبال آن، اعتماد به نفس چیزی نیست که بتوان یک شبه به آن رسید. این آزمون هم آنقدر مهم هست که ارزش داشته باشد داوطلب زمان زیادی را به آن اختصاص دهد پس پیشنهاد ما به شما، شروع هر چه زودتر برای آزمون وکالت۹۶ است. وکالت۹۵ تمام شد اگر خود را بین ۲، ۳ درصد افراد قبول نمی‌دانید از حالا برای قرار گرفتن در لیست قبولی وکالت۹۶ تلاش کنید.
پیشنهاد ما به شما،  استفاده از طرح معمار وکالت و برخورداری از مزایای فوق العاده آن است.


از حالا برای رسیدن به وکالت، تیک دوم را بزن ...


موفق باشید
فراهدف

شهریه بعد از قبولی وکالت


برای ثبت نام همین الان به یکی از روشهای زیر اقدام کنید:

1-      با 02188801883 شماره تماس بگیرید. 

2-       " معمار7 " را به 02188801883 پیامک کنید.

3-       " معمار7 " را به 09105372070 تلگرام کنید.

4-        کلیک کنیـد   

کلمات کلیدی: آزمون وکالت