صفحه اصلی رزرو مشاوره رایگان ثبت نام خدمات عضویت در خبرنامه عضویت در سامانه پیامک

انتخاب منابع آزمون وکالت

انتخاب منابع آزمون وکالت

انتخاب منابع آزمون وکالت
گام اول برای قبولی هر آزمونی قبل از مطالعه، انتخاب درست منابع مورد مطالعاتی است.


انتخاب منابع ازمون وکالت معمولا با حساسیت بالایی توسط متقاضیان صورت می‌‌گیرد. اکثر آنها برای تهیه این منابع به سایت‌های مختلف مراجعه می‌کنند، از اساتید خود می‌پرسند چه منبعی بهتر است، از قبول‌شدگان سال های گذشته سوال می‌کنند چه منبعی را خوانده اند و ... که نهایتا برای تمام دروس بهترین منبع را انتخاب کنند سپس با لیستی از منابع وارد کتابفروشی می‌شوند ولی ممکن است تعدادی از کتابهای مورد تقاضای شما در کتابفروشی موجود نباشد در این هنگام کتابفروشی نیز تعدادی کتاب جایگزین معرفی می‌کند که پرفروش هستند.


و به این ترتیب منابع خیل عظیمی‌ از داوطلبان آزمون انتخاب می‌شود و این داوطلب به هزاران امید شروع می‌کنند. منابعی را می‌خواند که سایت‌های مختلف، اساتید، دوستان و کتابفروش به او معرفی کرده اند.
اما اساس معرفی منابع آنها چه بوده؟
آیا از داوطلب پرسیده شده که در کدام درس قوی و در کدام ضعیف است؟
آیا گفته شده اگر در فلان درس ضعف داری، فلان کتاب را بخوان و بعد اگر باز هم ضعف داشتی چنین و چنان کن؟


متاسفانه اکثر داوطلبان در همان گام‌های ابتدایی به بیراهه رفته و زمان خود را صرف چیزی می‌کنند که بعضا متناسب با سطح علمی‌ آنها نیست.


پس قبل از انتخاب منبع به شرایط خود توجه کنید. و از مسیرهای درست به انتخاب منابع برسید چرا که  انتخاب منابع نامطلوب خسارت جبران ناپذیری برای شما دارد و آن هدر رفتن زمان شماست.

 

فراهدف در راستای احترام به وقت داوطلبان آزمون وکالت و کمک به قبولی این عزیزان، آزمون تعیین سطح رایگان (برای مشخص شدن قوت علمی‌ داوطلب در هر درس) و سپس مشاوره رایگان برای دریافت منابع (فراهدف منابع آزمونی را با توجه به سطح علمی‌ داوطلب تعیین می‌کند) ارائه می‌کند.امید است با این خدمت گامی‌ در راستای قبولی شما داوطلب گرامی‌ برداریم.


برای شرکت در آزمون تعیین سطح منابع وکالت (رایگان) کلیک کنید.
توجه: در فرم ثبت نام، گروه آزمونی " انتخاب منابع آزمون وکالت " را انتخاب کنید.


برای رزرو وقت مشاوره جهت دریافت منابع (متناسب با شرایط خود) کلیک کنید.


چنانچه منابع مشخص شده در دسترس شما نیست، برای خرید و ارسال کلیک کنید.

 

سوال بپرسید