صفحه اصلی رزرو مشاوره رایگان ثبت نام خدمات عضویت در خبرنامه عضویت در سامانه پیامک

طرح تضمینی استاد + راهنما (وکالت - ارشد)

طرح تضمینی استاد + راهنما (وکالت - ارشد)

طرح تضمینی استاد+راهنما


با پیوستن به طرح استاد+راهنما، نمره تلاش شما حداقل به دو برابر افزایش پیدا می‌کند و نقاط ضعف و عدم موفقیت شما به صفر خواهد رسید. در این طرح استاد+راهنما به عنوان بازوی فکری به کمک شما خواهد آمد.

 

دپارتمان حقوق فراهدف با تاکید بر برنامه‌ریزی شخصی منحصر به فرد خود و کنترل روند اجرای برنامه، خصوصاً رفع ایرادات و نقاط ضعف داوطلب، اکنون برای شما طرح تضمینی استاد+راهنما را ارائه می‌نماید؛ که در این طرح برنامه‌ریزی شخصی بصورت هفتگی انجام شده و نقاط ضعف شما توسط استاد+راهنما با ارائه برنامه، راهکار ، جزوات و در نهایت تدریس خصوصی برطرف خواهد شد، در عین حال برای تقویت شما در جهت کسب نتیجه بهتر در آزمون وکالت برنامه‌ریزی و معرفی منابع بصورت انفرادی و با شرایط خاص داوطلب انجام خواهد شد.

 

پس از ثبت نام در طرح استاد+راهنما مراحل زیر طی خواهد شد:


1- مشاوره فردی توسط استاد+راهنما:
در این مرحله از وضعیت داوطلب اطلاعات دقیق بدست می‌آید.

 

2- ارائه برنامه‌ریزی شخصی و معرفی منابع:
در این مرحله استاد+راهنما با توجه به اطلاعات مرحله اول برای داوطلب برنامه‌ریزی شخصی به صورت هفته‌ای انجام خواهد داد. پس از ارائه برنامه، منابع مطالعاتی به داوطلب معرفی می‌شود. اما علاوه بر معرفی منابع، با توجه به وضعیت داوطلب منابع فردی از طرف مؤسسه به داوطلب ارائه خواهد شد و دیگر داوطلب در میان حجم انبوه منابع تنها نخواهد ماند و نیازی به صرف وقت برای پیدا کردن منابع نیست، زیرا بسیاری از منابع با توجه به وضعیت فرد برای او کار آمد نخواهد بود و با ارائه منابع فردی توسط استاد+راهنما، داوطلب از رجوع به منابع دیگر کاملاً بی نیاز است.

 

3- نظارت مستمر بر روند مطالعاتی توسط استاد+راهنما:
استاد+راهنما هر هفته کنترل اجرای برنامه شما را انجام داده و برنامه‌ریزی با توجه به روند اجرای داوطلب صورت می‌گیرد.

 

4- ارائه جزوات و مطالب استراتژیک:
در روند مطالعاتی گاهاً اتفاق می‌افتد که داوطلب به دلایل مختلفی از برنامه‌ریزی عقب می‌ماند و جبران عقب ماندگی در پاره ای موارد کار دشواری است، در این طرح استاد+راهنما با ارائه مطالب، مباحث و سرفصل‌های استراتژیک که در اختیار داوطلب قرار می‌دهد باعث می‌شود عقب ماندگی جبران شود.

 

5- برگزاری کلاس رفع اشکال:
42 ساعت کلاس رفع اشکال بصورت خصوصی برای داوطلب برگزاری می‌شود که با توجه به سطح علمی‌داوطلب بوده و نقاط ضعف و ایرادات احتمالی شما را برطرف می‌کند.

 

6- نکات تست زنی:
در آزمون وکالت تسلط شما بر نکات تست زنی و کاربرد آنها دارای اهمیت بالایی است، که در این طرح نکات تست‌زنی و مدیریت آزمون ارائه خواهد شد و روش کاربرد آنها را دریافت خواهید کرد.

 

7- آزمون آزمایشی:
13 مرحله ازمون آزمایشی وکالت با ارائه کارنامه هوشمند نقاط ضعف و ایرادات.

 

8- تحلیل آزمون و ارائه راهکار:
تحلیل کارنامه داوطلب توسط استاد+راهنما انجام خواهد شد. تحلیل کارنامه امری بسیار مهم است زیرا باعث می‌شود داوطلب از نقاط قوت و ضعف خود آگاهی پیدا کند و با راهکارهای ارائه شده در صدد رفع و مانور روی آنها برآید. این تحلیل توسط کسی امکان پذیر است که آگاهی کامل از روند مطالعاتی و سطح علمی‌داوطلب داشته باشد. که در این طرح با توجه به اینکه استاد+راهنما از مرحله اول همراه داوطلب است، لذا دقیق‌ترین تحلیل و راهکار را ارائه خواهد داد.

 

برای مشاوره و ثبت نام می‌توانید با یکی از روشها زیر اقدام کنید:   با شماره تلفن 02188801883 تماس بگیرید.
  نام خود و عدد 991 را به شماره پیامک 02188801883 ارسال کنید.
  نام خود و عدد 991 را به شماره تلگرام 09105372070 ارسال کنید.
  رزرو و مشاوره فراهدف
  ثبت نام خدمات فراهدف

سوال بپرسید

زهرا پرسیده :

با سلام من توی طرح مثبت 7 ۹۵شرکت کردم ولی متوجه شدم طرح راهبردی تضمین بیشتری برای قبولی داره میخوام طرح تضمینی رو به جای مثبت ۷ انتخاب کنم باید چکار کنم

Farahadaf

سلام بله همانطور که در توضیحات آمده طرح تضمینی بسیار کاملتر هست این طرح با ظرفیت بسیار محدود در حال ثبت نام می باشد. شما می توانید طرح خود را به طرح تضمینی استاد راهنما ارتقا دهید.