صفحه اصلی رزرو مشاوره رایگان ثبت نام خدمات عضویت در خبرنامه عضویت در سامانه پیامک

طرح آزمونی 1+5 ، ویژه آزمون وکالت

طرح آزمونی 1+5 ، ویژه آزمون وکالت

طرح آزمونی 1+5


طرح آزمونی، بهترین جایگزین آزمون آزمایشی می‌باشد، که برای اولین با توسط موسسه فراهدف ارائه می‌شود. طرح‌های آزمونی با پوشش عوامل قبولی در آزمون وکالت می‌تواند نتیجه بهتری را برای شما رقم بزند.


در طرح آزمونی 1+5، از زمان ثبت‌نام تا شب آزمون خدمات به شرح ذیل خدمت شما ارائه می‌شود:


اصول علمی مطالعه و مرور
پس از ثبت‌نام در این طرح ابتدا اصول علمی مطالعه و مرور به شما ارائه می‌شود، چرا که یکی از مشکلات اساسی ندانستن اصول علمی مطالعه و مرور است، در نتیجه مطالعه و مرور با روش اشتباه، منجر به از دست رفتن زمان و نگرفتن نتیجه می‌شود.


برنامه‌ریزی راهبری
از آنجا که داوطلبین مختلف دارای شرایط خانوادگی، اشتغال و سطوح مختلف هستند لذا باید برنامه‌ریزی با شرایط داوطلب سازگاری داشته باشد. بر همین اساس پس از گرفتن اطلاعات شما، برنامه‌ریزی بصورت راهبردی (بر اساس شرایط شما) انجام می‌شود. در ضمن برنامه به صورت پویا و هفته به هفته با توجه به اجرای شما ارائه خواهد شد. در این برنامه منابع نیز بصورت فردی به شما معرفی می گردد.


ارائه نکات تست‌زنی و مدیریت در آزمون
با توجه به این مهم که قبل از شروع هر کاری باید ابزار و روش انجام آن کار را بدانید، قبل از شروع آزمون‌ها نکات تست‌زنی و مدیریت آزمون به شما داده شده و پشتیبان برای شما تشریح می کند.


برنامه آزمون به همراه برنامه‌ریزی مطالعاتی آزمون
قبل از شروع آزمون‌ها، برنامه آزمون به شما داده می‌شود که در این برنامه منابع مطالعاتی، مباحث، مواد و حتی قوانین خاص جهت مطالعه مشخص شده‌اند، و شما با خیال آسوده فقط مطالعه کنید. اما مسئله‌ای که اکثر داوطلبان از آن غافل هستند نداشتن برنامه‌ریزی مطالعاتی برای آزمون است که باعث می‌شود در آزمون‌های آزمایشی نتوانند به هدف خود برسند، بر همین اساس فراهدف برنامه‌ریزی مطالعاتی برای آزمون را نیز انجام می‌دهد.

 

24مرحله آزمون
24 مرحله آزمون که فاصله زمانی آنها با توجه به حجم آزمون‌ها مشخص شده است و این حجم مطالب آزمون را یک داوطلب متوسط به راحتی می‌تواند مطالعه نماید.

 

6بار مرور در زمان خاص
مرور‌کردن تاثیر بسزایی در یادگیری دارد اما مروری که در یک زمان خاص انجام شود، می‌تواند باعث نشست اطلاعات در ذهن شما شود، در غیر اینصورت زمان زیادی از وقت شما هدر خواهد شد و یادگیری به خوبی انجام نمی‌شود. لذا در طرح 1+5، داوطلب 6 بار مطالب را در زمانی که بایستی مرور صورت پذیرد، مرور می کند.

 

هدف از آزمون دادن
شرکت در آزمون باعث می‌شود که از وضعیت خود مطلع شوید و ایرادات خود را برطرف کنید، پس مهمترین قسمت آزمون این است که بتوانید ایرادات خود را شناسایی و آنها را برطرف نمایید، اما از آنجا که با کارنامه‌های "درصد"، " نمودار"، پاسخنامه تشریحی"، "تراز" و ... نمی‌توانید ایرادات را شناسایی کنید، فراهدف کارنامه هوشمندی را بلافاصله پس از آزمون -بجز کارنامه ذکر شده- با شما ارائه می کند، که ایرادات خود را بلافاصله و بدون صرف هیچ زمانی می‌توانید ملاحظه نمایید و به دنبال رفع آنها باشید.

 

پشتیبانی جهت کنترل اجرا و رفع ایرادات
پس از آزمون همانطور که شما به عنوان داوطلب موسسه در کارنامه هوشمند خود ایرادات را ملاحظه می کنید، پشتیبان شما نیز به کارنامه‌های شما دسترسی داشته و با توجه به ایرادات بهترین راه حل را به شما ارائه می‌کنند تا رفته‌رفته ایرادات خود را برطرف کنید.

 

جمع‌بندی نهایی
آخرین قسمت کار، جمع‌بندی نهایی است، به همین دلیل است که می‌گویند: " کار را آن کرد، که تمام کرد. " چون کار ناتمام و ابتر نتیجه ای را در بر نخواهد داشت، در دوره جمع‌بندی، برنامه‌ریزی مطالعاتی و تستی ویژه با توجه به اجرای در طول دوره و شرایط شما انجام خواهد شد. که با جمع‌بندی خوب به سراغ آزمون وکالت 95 بروید.


با استفاده از طرح آزمونی 1+5 محکمتر برای آزمون وکالت گام بردارید.

 

گروه اول: تاریخ اولین آزمون 24فروردین

 

برای مشاوره و ثبت نام می توانید با یکی از روشها زیر اقدام کنید:   نام خود و عدد 956 را به شماره پیامک 02188801883 ارسال کنید.
  نام خود و عدد 956 را به شماره تلگرام 09105372070 ارسال کنید.
  رزرو و مشاوره فراهدف
  ثبت نام خدمات فراهدف

سوال بپرسید