صفحه اصلی رزرو مشاوره رایگان ثبت نام خدمات عضویت در خبرنامه عضویت در سامانه پیامک

برای آزمون وکالت چه منابعی بخوانم.

یکی از پرتکرارترین سوالات داوطلبان برای آزمون وکالت ، قضاوت ، مشاوران و ... همین سوال است:

« چه منابعی را بخوانم؟ » یا،

« بهترین منابع آزمون وکالت چیست؟ »

و ... ، که همه شما به نحوی می خواهید منبع خوبی را مطالعه کنید.

پاسخ را با یک مثال توضیح میدهم.

مطب یک متخصص قلب را در نظر بگیرید تمامی مراجعین به دنبال یافتن پاسخ این سوال هستند. « چه دارویی مصرف کنم یا چکار کنم که سلامتیم را پیدا کنم؟»

در حالی که اگر بیماران این مطب یک سرچ کوتاه در اینترنت انجام دهند، به لیست بلند بالایی از داروهای امراض قلبی میرسند ولی آنها در صف ویزیت شخصی پزشک میمانند. چرا؟ چون داروی ویژه شرایط خود را (ممکن است بیمار درگیر بیماری های دیگر مثل فشار خون یا دیابت یا... باشد) دریافت کند. چرا که ممکن است اگر سر خود یک دارو را مصرف کند، بیماریش تشدید شده و فاصله اش از سلامتی بیشتر شود.

پاسخ فراهدف به این سوال داوطلبان که چه منابعی بخوانم، هم مثل همین مثال است.

اگر شما داوطلب عزیز به دنبال لیست منابع میگردید، میتوانید با یک جست و جوی کوتاه در اینترنت، به آن دسترسی پیدا کنید ولی اگر دنبال منبعی هستید که بتواند کمک بیشتری به شما کند و یادگیری بهتری با آن داشته باشید و مناسب زمان شما برای مطالعه باشد، و با سایر شرایط شما وفق داشته باشد، شما باید توسط فراهدف، معاینه علمی شوید. که همان تعیین سطح علمی است و بعد از تعیین سطح شما و با در نظر گرفتن فاکتورهای دیگر که در کیفیت مطالعه شما موثر است، منابع شخصی سازی شده شما، معرفی میشود.


منابعی که به شما داوطلب گرامی معرفی میشود، صرفا از کتب منتشر شده در فراهدف نیست و ممکن است منبع معرفی شده به شما از سایر انتشارات باشد. این امر به داوطلب اطمینان خاطر میدهد که ما به دنبال حداکثری نتیجه داوطلب هستیم و منافع داوطلب در این امر مهم، بر منافع ما ارجحیت دارد.


برای شما داوطلب گرامی آرزوی موفقیت داریم.

فراهدف آماده ارائه مشاوره رایگان به شما داوطلبان گرامی است.


 

 

 

جهت عضویت در سامانه اطلاع رسانی آزمون وکالت کلیک کنید.


شماره های تماس مشاوره رایگان:

021-88801883

093-88801883


منابع آزمون وکالت   پیشتازان وکالت 98   رزرو مشاوره رایگان آزمون وکالت و قضاوت

سوال بپرسید