بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فراهدف کاملا محفوظ می باشد

پیشنهاد داغ فراهدف 35% تخفیف

برنامه نگار (با برنامه رتبه شو)

برنامه نگار (با برنامه رتبه شو)
چکیده این محصول : انتشار : 1399/03/26 0 نظر 424 بازدید

اولین کتاب برنامه ریزی به صورت پویا

کتاب برنامه‌نگار مسیر برنامه‌ریزی راهبردی را هموارتر می کند تا شما بتوانید بهتر جایگاه خود را ببینید و در نتیجه برآیند یادگیری خود را مثبت‌تر کنید.

با نگاهی بر روند آزمون‌های حقوقی در سال‌های اخیر - خصوصاً آزمون وکالت - اولین نیاز هر متقاضی شرکت در این آزمون داشتن برنامه‌ریزی راهبردی است که بتواند مسیر حرکت را تا شب آزمون ترسیم و بر اساس آن عمل کند.


کتاب برنامه نگار چیست و چه کارایی دارد؟
مسلم است که اولین گام مطالعه، برنامه ریزی است. داوطلب چه بخواهد خودش مطالعه کند یا تحت نظر یک موسسه آموزشی، باید برنامه درسی داشته باشد.
کتاب برنامه نگار، یک کتاب برنامه ریزی است و صرفا به داوطلب در اجرای برنامه (که خودش یا دیگری طرح کرده است) کمک میکند.
مکانیزم این کتاب طوری است که خودِ داوطلب مشوق خودش در پیشرفت درسی میشود. از آنجا که تاثیرگزارترین فرد زندگی هر کس خودش است، این کتاب مانند یک پشتیبان به پیشرفت اجرای برنامه مطالعاتی شما کمک میکند.
فرقی نمیکند شما داوطلب تحت راهنمایی فراهدف باشید یا نه. این کتاب میتوانید به شما کمک ویژه ای در پیشرفت درسی شما باشد.
کتاب برنامه نگار نه تنها ابزار کمکی در اجرای برنامه داوطلبان حقوقی است بلکه مناسب تمامی داوطلبانی است که متقاضی شرکت در آزمونی هستند.


شماره تماس جهت خرید تلفنی:

02166921567

09105372077

توضیحات

قطع : رقعی
نوبت چاپ : دوم
سال چاپ : 1399
تعداد صفحه : 326
صحافی : سیمی (فنر دوبل)
جلد : کاغذ سنگی

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

بهمون نظر بدید

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد ، هر نظری که برای ما می نویسید قوت قلبی برای حال ما خواهد بود

captcha Refresh