بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فراهدف کاملا محفوظ می باشد

پیشنهاد داغ فراهدف 35% تخفیف

دوره جمع بندی وکالت99 و کنترل استرس

دوره جمع بندی وکالت99 و کنترل استرس
چکیده این محصول : انتشار : 1399/07/18 0 نظر 279 بازدید

اعلام ظرفیت کانون های وکلا، خبر از نزدیک شدن به آزمون وکالت میدهد و داوطلبانی که تاکنون به بهانه فرصت داشتن، برای آزمون وکالت

اعلام ظرفیت کانون های وکلا، خبر از نزدیک شدن به آزمون وکالت میدهد و داوطلبانی که تاکنون به بهانه فرصت داشتن، برای آزمون وکالت، مطالعه جدی نداشتند، کم کم به این باور میرسند که باید برای رسیدن به آزمون وکالت، دست بجنبانند.
داوطلبان مختلف، برنامه های متفاوتی برای فرصت های پایانی تا آزمون وکالت دارند یک عده میخواهند تست کار کنند، یک عده مرور می کنند و گروهی هم هر دو کار را قرار است انجام دهند.
فراهدف برای فرصت پایانی تا آزمون وکالت، پکیج ویژه ای ارائه میکند تا در قالب برنامه داوطلب هم مرور کند، هم تست بزند، هم رفع اشکال کند، هم آزمون جامع بدهد و هم با تکنیک هایی خاص استرس را که علت خیلی از ناکامی ها در تمامی آزمون هاست، کنترل کند.

 

در این دوره:

نکات تست زنی و مدیریت در آزمون به شما آموزش داده می شود.

5 مرحله آزمون جامع را شرکت می کنید.

پشتیبانی تا روز آزمون را خواهید داشت


دوره جمع بندی فراهدف دوره ای خلاصه و مفید برای عزیزان است که میخواهند در فرصت کم باقیمانده بیشترین بهره را از زمان برده و تاثیر مثبتی در آینده خود رقم بزنند.
آینده زیبا حق شماست.
فراهدف


اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان

دوره جمع بندی وکالت99 و کنترل استرس:  

 1- رزرو مشاوره :

 لطفا جهت رزرو مشاوره کلیک کنید.

 2- تماس تلفنی : 

02166921529
09388801883
02188801883

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

بهمون نظر بدید

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد ، هر نظری که برای ما می نویسید قوت قلبی برای حال ما خواهد بود

captcha Refresh