بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فراهدف کاملا محفوظ می باشد

با فراهدف ، نزدیکتر به هدف

طرح مثبت 5 ویژه وکالت 1400

چکیده این محصول : انتشار : 1399/12/23 0 نظر 309 بازدید

طرح مثبت4 وکالت 1400
آموزش اصول علمی مطالعه و مرور، برنامه ریزی همسان سازی، شخصی سازی منابع، تکنیک‌‌های تست‌زنی و مدیریت در آزمون، 25 مرحله آزمون آزمایشی آموزشی و جامع مهارتی با کارنامه هوشمند، پشتیبانی و راهکار

برنامه‌ای کامل برای افراد هدفمند

طرح مثبت 4 ویژه آزمون وکالت 1400

طرح مثبت 4 ، بهترین جایگزین آزمون آزمایشی می‌باشد، که برای اولین با توسط موسسه فراهدف ارائه می‌شود. طرح مثبت 4 با پوشش عوامل قبولی در آزمون وکالت می‌تواند نتیجه بهتری را برای شما رقم بزند.

در طرح مثبت4 ، از زمان ثبت‌نام تا شب آزمون خدمات به شرح ذیل خدمت شما ارائه می‌شود:

اصول علمی مطالعه و مرور
یکی از مشکلات اساسی داوطلبان ازمون وکالت عدم مطالعه صحیح برای این آزمون است و غالباً به همان روش دانشگاهی مطالعه می‌کنند. در نتیجه مطلب مطالعه شده را زود فراموش می‌کنند. همین مورد سبب دلسردی و زده‌گی از مطالعه داوطلبان آزمون وکالت می شود. چرا که با وجود مطالعه نتیجه‌ای از آن نمی‌گیرند.
فراهدف برای حل این مورد و یادگیری بهتر، اصول مطالعه را پس از ثبت‌نام به شما آموزش می‌دهد و در طول دوره کنترل می‌کند.

 

برنامه‌ریزی راهبری
از آنجا که شما دارای شرایط خانوادگی، اشتغال و سطح علمی متفاوت هستید، لذا باید برنامه ریزی درسی وکالت با شرایطتان سازگاری داشته باشد. بنابراین برنامه‌ریزی بصورت راهبردی پویا و هفته به هفته با توجه به اجرای شما انجام می‌شود.

در این مرحله هدف یادگیری مطالعه اصولی و عادت کردن به مطالعه است.

 

منابع شخصی سازی شده

پس از ثبت نام منابع اولیه بصورت رایگان برای شما ارسال می شود.

خیالتان از بابت منابع ازمون وکالت1400 کاملا آسوده باشد چرا که منابع آزمون وکالت نیز بصورت فردی شخصی سازی می شود. پس شما بهترین منبع را با شرایط خودتان مطالعه می کنید.

اگر قصد شرکت در این دوره را دارید و هنوز منابع تهیه نکرده اید دست نگه دارید.
 

نکات تست‌زنی و مدیریت در آزمون

با عنایت به این مهم که قبل از شروع هر کاری باید ابزار و روش انجام آن کار را بدانید، قبل از شروع آزمون‌های فراهدف نکات تست‌زنی و مدیریت آزمون به شما آموزش داده می‌شود. تا شما در طول دوره بتوانید با استفاده از این ابزار مهم خود را تقویت کنید.

 

برنامه آزمون به همراه برنامه‌ریزی مطالعاتی آزمون
قبل از شروع آزمون‌ها، برنامه آزمون در اختیار شما قرار می‌گیرد، و شما با خیال آسوده فقط منابع معرفی شده را مطالعه می‌کنید. اما مسئله‌ای که اکثر شما از آن غافل هستید نداشتن برنامه‌ریزی درسی و مطالعاتی برای آزمون است که باعث می‌شود در آزمون‌های آزمایشی نتوانید به هدف خود برسید، بر همین اساس فراهدف برنامه‌ریزی مطالعاتی برای آزمون را نیز انجام می‌دهد.

 

22 مرحله آزمون آزمایشی تا وکالت1400
فاصله زمانی آزمون‌ها با توجه به حجم مباحث آزمون مشخص شده است. این حجم را یک داوطلب متوسط به راحتی می‌تواند مطالعه نماید.

 

4 بار مرور سازماندهی شده
مرور‌ تاثیر بسزایی در یادگیری دارد. اما مروری که در زمان خاص انجام شود، می‌تواند باعث نشست اطلاعات در ذهن و یادگیری بهتر شود، در غیر اینصورت زمان زیادی از وقت مطالعاتی هدر رفته و یادگیری به خوبی انجام نمی شود.
در مثبت 4 تا وکالت 1400، شما 4 بار مطالب را در زمان خاص، مرور می‌کنید و مسلط می‌شوید.

 

شناسایی نقاط ضعف
شرکت در آزمون باعث می‌شود که از وضعیت خود مطلع شوید و ایرادات خود را برطرف کنید، پس مهمترین قسمت آزمون این است که بتوانید ایرادات و نقاظ ضعف خود را شناسایی و آنها را برطرف نمایید، اما از آنجا که با کارنامه‌های معمولی نمی‌توانید ایرادات خود را شناسایی کنید، فراهدف کارنامه هوشمندی را طراحی کرده تا ایرادات خود را بلافاصله و بدون صرف هیچ زمانی ملاحظه کنید.

 

پشتیبانی جهت کنترل اجرا و رفع ایرادات
پس از آزمون همانطور که شما در کارنامه هوشمند فراهدف ایرادات خود را ملاحظه می کنید، پشتیبان شما نیز به کارنامه‌های شما دسترسی داشته و با توجه به ایراداتتان، بهترین راه حل را به شما ارائه می‌کنند تا رفته‌رفته ایرادات خود را برطرف کنید.

 

جمع‌بندی نهایی
آخرین اقدام برای آزمون وکالت، جمع‌بندی نهایی است. در دوره جمع‌بندی، برنامه‌ریزی مطالعاتی و تستی ویژه با توجه به اجرای شما در طول دوره انجام می‌شود. با جمع‌بندی خوب به سراغ آزمون وکالت می‌روید.


با استفاده از طرح مثبت 4 ، محکمتر برای آزمون وکالت گام بردارید.


ثبت نام زودتر شما نتیجه بهتری برای شما خواهد داشت

دوره بلافاصله پس از ثبت نام شما شروع می شود.

از همین الان برای آزمون وکالت 1400 می توانید با ما همراه باشید.

همین الان ثبت نام کنید و تخفیف بگیرید.


 

  در طرح مثبت 4 فراهدف، تمامی فاکتورهای قبولی در آزمون وکالت بصورت کامل پوشش داده می‌شود. 

برای مشاوره و ثبت‌نام
با یکی این از روشها اقدام کنید:
  1- با شماره تلفن 02166921529 تماس بگیرید.
  2- نام خود و عدد 4004 را به شماره پیامک 02188801883 ارسال کنید.
  3- نام خود و عدد 4004 را به شماره پیامک 09388801883 ارسال کنید.
  4- جهت رزرو مشاوره کلیک کنید.

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

بهمون نظر بدید

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد ، هر نظری که برای ما می نویسید قوت قلبی برای حال ما خواهد بود

captcha Refresh