بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فراهدف کاملا محفوظ می باشد

پیشنهاد داغ فراهدف 35% تخفیف

شرح نگار تحریرالوسیله

شرح نگار تحریرالوسیله
چکیده این محصول : انتشار : 1399/04/31 0 نظر 495 بازدید

در شرح نگار تحریرالوسیله، شما ساده ترین و روان ترین ترجمه ممکن با متنی متفاوت جهت سهولت در یادگیری متن عربی دریافت می کنید.
هر مسأله ابتدا به بیان ساده و حتی‌الامکان با مواد قانونیِ مرتبط تطبیق داده شده و سپس متن اصلی و عربی، جمله به جمله و نموداری ترجمه گردیده است.
همچنین تمام ابواب دارای تقسیم‌بندی موضوعی می‌باشند،
و تمام نمودارها نیز با تیتری که حاوی کلید واژه آن بحث است معرفی شده‌اند.

کتاب تحریرالوسیله مهم‌ترین و جامع‌ترین رساله فتوایی حضرت امام خمینی قدس سره الشریف و یکی از ماندگارترین آثار فقهی شیعه است که از بدو تألیف تاکنون بارها مورد شرح، ترجمه، حاشیه و تلخیص فقهای بعد از ایشان قرار گرفته است. این کتاب، جامع ابواب فقه و فتاوای دقیق فقهی حضرت امام (ره) و همچنین دربردارنده مسائل مستحدثه است که سایر فقها کمتر بدان می‌پرداختند و به همین جهت همواره مورد توجه فقها و حقوقدانان معاصر می باشد و هم اکنون یکی از منابع آزمون مرکز وکلای قوه قضائیه است.
ابواب «وکالت، قضاوت، شهادت، اقرار و ایمان» مباحثی هستند که از کتاب تحریرالوسیله به عنوان سرفصل درس متون فقه معرفی شده‌اند.

در شرح نگار تحریرالوسیله، شما ساده ترین و روان ترین ترجمه ممکن با متنی متفاوت جهت سهولت در یادگیری متن عربی دریافت می کنید.
به اینصورت که هر مسأله ابتدا به بیان ساده و حتی‌الامکان با مواد قانونیِ مرتبط تطبیق داده شده و سپس متن اصلی و عربی، جمله به جمله و نموداری ترجمه گردید.
همچنین تمام ابواب دارای تقسیم‌بندی موضوعی می‌باشند، یعنی هر مسأله با توجه به موضوعی که بدان پرداخته شده دارای عنوان خاص خود است و تمام نمودارها نیز با تیتری که حاوی کلید واژه آن بحث است معرفی شده‌اند.
جهت آشنایی بیشتر با نوع سوالات نیز در بخش پایانی کتاب، تست‌های تالیفی و آزمون‌های سابق همراه با پاسخنامه ارائه گردید.


شماره تماس جهت خرید تلفنی:

02166921567
09105372077


خرید کتاب حقوقی با تخفیف در فروشگاه فراهدف

توضیحات

قطع : رقعی
نوبت چاپ : اول
سال چاپ : 1399
تعداد صفحه : 398
جلد : شومیز

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

بهمون نظر بدید

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد ، هر نظری که برای ما می نویسید قوت قلبی برای حال ما خواهد بود

captcha Refresh