بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فراهدف کاملا محفوظ می باشد

با فراهدف ، نزدیکتر به هدف

کتاب حقوق تجارت رشیدی نسب (2جلدی)

کتاب حقوق تجارت رشیدی نسب (2جلدی)
چکیده این محصول : انتشار : 1399/06/16 0 نظر 2,324 بازدید

مشخصاتکتاب حقوق تجارت به روش ساده (جلد1): تاجر و شرکت های تجاری اثر رضا رشیدی نسب
این کتاب جلد اول از جلدهای مجموعه کتاب حقوق تجارت به زبان ساده است و با بیان بسیار سلیس و روان به توضیح مسائل قانون تجارت می‌پردازد. در هر فصل کتاب علاوه بر توضیحات و درسنامه‌ها از نمودارهای تفهیمی برای بیان واضح‌تر مسائل استفاده شده است. این نمودارها به نظم‌دهی مطالب در ذهن مخاطب کمک شایان توجهی می‌نماید. همچنین در تالیف کتاب حقوق تجارت به روش ساده: تاجر و شرکت های تجاری از نظریات دیگر حقوقدانان برجسته نیز استفاده شده است.

فراموش نکنید که پس از مطالعه درسنامه ها به سوالات برگزیده آزمونهای حقوقی که در کتاب آورده شده است نیز پاسخ دهید و میزان یادگیری خود را بسنجید.

اگرچه کتاب حقوق تجارت رشیدی نسب مخصوص داوطلبان آزمون‌های حقوقی طراحی شده است، دانشجویان کارشناسی رشته حقوق نیز می‌توانند از مطالب مفید آن برای کسب آمادگی در امتحانات پایان ترم دانشگاهی استفاده نمایند.

مشخصات کتاب حقوق تجارت به روش ساده (جلد2): اسناد تجاری و ورشکستگی اثر رضا رشیدی نسب
رضا رشیدی نسب، با قلمی روان و بیانی شفاف کلیه مطالب مبحث اسناد تجاری و ورشگستگی را در بخش‌های مختلف این کتاب توضیح داده و در تالیف کتاب از نظرات دیگر بزرگان حوزه حقوق نظیر دکتر کاویانی، دکتر اسکینی و زنده یاد ستوده نیز بهره‌مند شده است.

یکی از ترفندهایی که برای افزایش بازده آموزشی این کتاب مورد استفاده قرار گرفته، ترسیم نمودارهای تفهیمی است که به نظم‌دهی مطالب در ذهن مخاطب و بالا بردن سطح یادگیری با درگیر نمودن حافظه تصویری افراد منجر می‌شود. همچنین در این کتاب از سوالات برگزیده آزمون‌های حقوقی گذشته نیز به منظور تمرین بیشتر داوطلبان استفاده شده است.

این کتاب جلد دوم از مجموعه حقوق تجارت به زبان ساده رشیدی نسب است و اختصاص به مباحث اسناد تجاری و ورشکستگی دارد که توسط انتشارات دادآفرین، در ابعاد وزیری چاپ و منتشر شده است.

توضیحات

قطع : وزیری
نوبت چاپ : 8
سال چاپ : 1399
تعداد صفحه : 792
نوع جلد : شومیز

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

بهمون نظر بدید

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد ، هر نظری که برای ما می نویسید قوت قلبی برای حال ما خواهد بود

captcha Refresh