صفحه اصلی رزرو مشاوره رایگان ثبت نام خدمات عضویت در خبرنامه عضویت در سامانه پیامک

درباره ما

درباره ما

با فراهدف، نزدیکتر به هدف
با سلام و احترام خدمت همراهان فراهدف


دپارتمان تخصصی حقوق فراهدف با توجه به نیاز جامعه حقوقی و ضرورت تغییرات کارآمد در ارائه خدمات آموزشی برای متقاضیان شرکت در آزمونهای حقوقی در سال 1392 شکل گرفت.

فراهدف با ایجاد تغییراتی ظریف در ارائه خدمات آموزشی ( برنامه‌ریزی راهبری ، ارائه نحوه مطالعه و مرور ، آزمون‌های آزمایشی با مرور سازماندهی شده و تدریس به سبک نوین نقشه ذهنی) امید دارد که راه‌گشای شما داوطلبان آزمون‌های حقوقی باشد.

با عنایت به الطاف خداوند و تلاش دوستان و همراهان توانستیم گامی برای موفقیت شما همراهان برداشته و برای اولین با در زمینه آزمون های مشاغل حقوقی، بصورت راهبردی و فردی ارائه برنامه داشته باشیم.

هر چند این مورد را هنوز داوطلبین نمی‌خواهند بپذیرند که با سیستم آموزشی قدیم نمی‌توان در این آزمون‌های مهم، حساس و سخت نتیجه گرفت اما این واقعیتی است که وجود دارد. اگر بپذیرید حداقل اتفاقی که برایتان رقم خواهد خود جلوگیری از هزینه های اضافی است و در نهایت قبولی بهتر در مجموع زمان کمتر.

فراهدف با شماره مجوز 14407 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت میکند.

در زمینه کتاب نیز فراهدف با رویکرد جدید در حال حاضر کتب نکته نگار را به جامعه حقوقی ارائه کرده ایم. برای تهیه کتب به صورت مستقیم نیز می توانید از ما تهیه نمایید.

با آرزوی موفقیت و بهروزی شما
علی اصغر شاهرخ آبادی


ارتباط با مدیریت فراهدف
پست الکترونیکی:   shahrokhabadi@hotmail.com
ارتباط در شبکه های اجتماعی: 09105372070