این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فراهدف کاملا محفوظ می باشد

برنامه نگار (با برنامه رتبه شو)

برنامه نگار (با برنامه رتبه شو)
چکیده این محصول : انتشار : 1399/03/26 0 نظر 52 بازدید

 برنامه‌نگار مسیر برنامه‌ریزی راهبردی را که چند سال ارائه می‌کردیم را هموارتر کرد تا داوطلب بهتر بتواند جایگاه خود را ببیند و در نتیجه برآیند یادگیری را مثبت‌تر کند.

با نگاهی بر روند آزمون‌های حقوقی در سال‌های اخیر- خصوصاً آزمون وکالت - اولین نیاز هر متقاضی شرکت در این آزمون داشتن برنامه‌ریزی راهبردی است که بتواند مسیر حرکت را تا شب آزمون ترسیم و بر اساس آن عمل کند.


برنامه نگار، پلی برای موفقیت
از آنجا که داوطلبان در دانشگاه‌های مختلف با سبک، اساتید و منابع متفاوت مطالعه دارند و عموماً کنترلی بر روند مطالعه و یادگیری انجام نمی‌شود، برای قبولی در این آزمون‌ها نیازمند اجرای منظم و کنترل هستند و «برنامه نگار» این مهم را به صورت انعطاف‌پذیر فراهم آورده تا نقص‌ها را بشناسیم و برطرف کنیم.  

 

برنامه نگار برای چه کسانی مفید است؟
مخاطبان برنامه نگار افرادی هستند که خواهان تغییر مثبت در مطالعه ، یادگیری بهتر و کسب نتیجه مطلوب هستند. چرا که این برنامه با شرایط هر فرد تکمیل می‌شود. خواه خودتان توانایی تنظیم برنامه را داشته باشید و یا مشاوران ما، برنامه‌ریزی را برایتان انجام دهند.

توضیحات

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

بهمون نظر بدید

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد ، هر نظری که برای ما می نویسید قوت قلبی برای حال ما خواهد بود

captcha Refresh