صفحه اصلی رزرو مشاوره رایگان ثبت نام خدمات عضویت در خبرنامه عضویت در سامانه پیامک

طرح بردار وکالت97

طرح بردار وکالت97

مطالعه برای وکالت و رمز قبولی

ابتکار فراهدف برای وکالت97

طرح بردار

تجربه تلخ برخی از متقاضیان شرکت در آزمون وکالت سبب شده که یک دانش‌آموخته حقوق بپذیرد که برای قبولی حتما باید چند سال در این آزمون شرکت کرد.

این مسئله آنقدر جدی و حاد است که اکثر افراد بدون تجربه شرکت در ازمون وکالت، با وجود داشتن زمان مناسب تا آزمون بیان می‌کنند:

"من امسال آزمایشی شرکت می‌کنم تا برای آزمون وکالت آینده آماده شوم."

 

این ذهنیت و عمل در ادامه افراد را به دو گروه تقسیم می‌کند.

1- گروه حداقلی که در ادامه و طی یکسری اتفاقات نادر مصصم می‌شود برای قبولی در آزمون و با برنامه منسجم‌تر عمل می‌کنند.

2- گروه حداکثری با همان ذهنیت «امسال آزمایشی» به دو دسته تقسیم می‌شودند.

دسته اول با همان ذهنیت «امسال آزمایشی» شرکت می‌کنم تا سال آینده ... مطالعه خود را با کمترین سطح استرس و فشار مطالعاتی ادامه می‌دهند، چون هدف‌گذاری آنها سال آینده است.

دسته دوم هم با ذهنیت «امسال آزمایشی» شروع کرده‌اند اما با رسیدن به ماه‌های پایانی و دیدن رقبای دیگر، خود را به قبولی نزدیک می‌بینند از این‌رو به هر دری می‌زنند تا بتوانند کاستی‌های گذشته را جبران کنند. اما متاسفانه اکثریت این گروه نیز به دلیل اینکه در آزمون وکالت نسبت به شرایط خود در راستای این آزمون آگاهی کامل ندارند، انتخاب‌های درستی انجام نمی‌دهند.

 

اگر این معزل حل نشود اتفاقی که هم اکنون شاهد آن هستیم ممکن است برای شما هم رخ دهد، یعنی چندین بار شرکت در آزمون وکالت بدون حصول نتیجه.

برای حل این معزل به جای 2 یا چندبار شرکت در آزمون وکالت با مطالعه منفصل، پیشنهاد می‌کنم یک دوره بلندمدت و متصل برای قبولی ازمون وکالت انتخاب کنید. بدین صورت در مجموع با اختصاص زمان کمتر می‌توان نتیجه بسیار بهتری کسب کرد.

 

اما دقت کنید این دوره بلند مدت متصل، صرفا دوره مطالعاتی نباشد. بلکه این مطالعه بصورت علمی و اصولی انجام شود با مرورهای مدون، منابع شخصی‌سازی شده در راستای آزمون وکالت، شناسایی اشکالات و رفع آنها بصورت صحیح، مطالعه برداری در ماه‌های آخر و در نهایت یک جمع‌بندی خوب می‌تواند نتیجه بسیار بهتری داشته باشد.

 

اگر خواهان شروع با یک برنامه منسجم هستید پیشنهاد فراهدف به شما دوست عزیز طرح "بردار" می‌باشد. طرحی که تمامی موارد ذکر شده را با برنامه‌های فردی و شخصی‌سازی شده به خوبی پوشش می‌دهد.

فراهدف در طرح بردار از هم اکنون تا قبولی وکالت 97 شما را همراهی می‌کند.

صحبت‌های آقای شاهرخ‌آبادی در خصوص مطالعه برای وکالت و رمز قبولی


 

برای کسب اطلاعات بیشتر و شرایط ثبت نام به یکی از روشهای زیر اقدام کنید.

1-

با شماره تلفن 02188801883 تماس بگیرید.

با شماره تلفن 09388801883 تماس بگیرید.

2-

نام خود و عدد 710 را به شماره 02188801883 پیامک کنید.

3-

نام خود و عدد 710 را به شماره 09105372070 ارسال کنید.

4-

برای ثبت نام کلیک کنید.

5-

رزرو و مشاوره فراهدف

سوال بپرسید