صفحه اصلی رزرو مشاوره رایگان ثبت نام خدمات عضویت در خبرنامه عضویت در سامانه پیامک

قبولی آزمون وکالت با قانون پارکینسون

قبولی آزمون وکالت با قانون پارکینسون

قانون پارکینسون: «هر کار به اندازه زمانی که برای آن تخصیص داده شده طول می‌کشد.»


این قانون می‌گوید، معمولاً افراد تمایل دارند کاری که به آنها محول شده را تا پایان تاریخی که از قبل برای انجام آن تعیین شده، به تعویق بیاندازند. این بدان معنی است که مثلاً اگر شما یک هفته برای انجام یک فعالیت 2 روزه زمان بدهید (از لحاظ روانی) پیچیدگی و سختی این فعالیت به میزانی که یک هفته تمام وقت شما را پر کند افزایش می‌یابد… اگرچه ممکن است در زمان اضافی در نظر گرفته شده بجز تحمل فشار و استرس ناشی از انجام آن کار، هیچ کار اضافه دیگری انجام نشود. بنابراین با تخصیص دادن زمان مناسب برای انجام هر فعالیت، هم زمان بیشتری به دست می‌آوریم هم از لحاظ روانی پیچیدگی‌ها و دشواری‌ها و استرس‌های ناشی از آن را می‌کاهیم…


آنچه که ما را به سمت رعایت این قانون مهم در مدیریت کارها می‌برد، وجود یک برنامه محکم و دقیق است مثلا اگر شما در برنامه امروزتان مطالعه ۲۰ صفحه از درس الف را قرار داده باشید و به خود بگویید «اگر فرصت کنم این درس را امروز می‌خوانم وگرنه می‌گذارم برای فردا»، مطمئناً شما در تله زمان می‌افتید و یا آن مطالعه انجام نمی‌شود و یا اگر هم انجام شود، از کیفیت لازم برخوردار نیست. پس برای بهره بردن از این قانون حیاتی، نباید در برنامه خود « اگر و اما» قرار دهید. چرا که ذهن آدمی دنبال راحتی و آسودگی است مسلم است که انجام ندادن یک برنامه که انجام آن هم خیلی ضروری به نظر نمی‌رسد خیلی خیلی از انجام آن راحت‌تر است.
دوستان و همراهان اگر هنوز از برنامه خاصی برای قبولی در وکالت استفاده نمی‌کنید و اگر واقعا قصد قبولی دارید، زمان را هدر ندهید می‌توانید از امروز استارت مطالعه را بزنید و با طرح معمار وکالت کد 817 فراهدف که در حال ثبت‌نام است همراه شوید.
با توجه به آنچه گفته شد، با استفاده از یک برنامه (که با آن داوطلب تا آزمون اصلی ۴ بار منابع را مرور می‌کند)، مجبور است با توجه به برنامه پیش برود و اتلاف وقت نداشته و گیر تله پارکینسون نیفتد.


در معمار وکالت کد 817 ، با حداقل 4 بار مرور منابع، 17مرحله آزمون، برنامه‌ریزی، پشتیبانی، کارنامه تخصصی و... در خدمت شما هستیم.


پیروز باشید.
فراهدف

ثبت نام آخرین دوره آمادگی وکالت 98 با 4 بار مرور تا 1 خرداد 98

برای اطلاعات بیشتر

می‌توانید به یکی از روشها اقدام کنید:

  با شماره تلفن 02188801883 تماس بگیرید.
  نام خود و عدد 817 را به شماره پیامک 02188801883 ارسال کنید.
  نام خود و عدد 817 را به شماره تلگرام 09388801883 ارسال کنید.
  رزرو و مشاوره فراهدف
  ثبت نام خدمات فراهدف

سوال بپرسید

بهروز جلیلی پرسیده :

سلام ، میخواستم بدانم ایا میتوان در این فرصت (از تیر ماه ) طوری برنامه ریزی کرد تا در ازمون وکالت حضور خوبی داشت یا نه ؟ اگر راهی و روشی رو توصیه میکنید هزینه اش چقدره ؟

Farahadaf

سلام وقت بخیر برای زمان باقیمانده تا وکالت 96 بهترین گزینه برای شما طرح حامی پویا میباشد. برای ارتباط با مشاور با شماره زیر تماس بگیرید. 021-88801883