بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فراهدف کاملا محفوظ می باشد

با فراهدف ، نزدیکتر به هدف

نکته نگار قانون تجارت

نکته نگار قانون تجارت
چکیده این محصول : انتشار : 1399/03/26 0 نظر 837 بازدید

قانون تجارت و قانون صدور چک اصلاحی سال 1397

با اطلاحات مبالغ جزای نقدی مصوب 1399/11/08 هیات وزیران

قابلیت محشا نویسی و جدول مباحث مرتبط

  • نکته نگار قانون تجارت به شیوه جدید با فضایی جهت درج نکات مهم و کلیدی شما طراحی شده است، تا بیشترین تأثیر را در یادگیری و تثبیت مطالب داشته باشد.

قانون تجارت و قانون صدور چک اصلاحی سال 1397

با اطلاحات مبالغ جزای نقدی مصوب 1399/11/08 هیات وزیران


نظر به اینکه قوانین اصول و پایه رشته حقوق و محوریت کلیه آزمون‌های حقوقی است. دانشجویان، حقوقدانان و داوطلبان آزمون‌های حقوقی بنا بر تسلط ویژه‌ای که باید بر آن داشته باشند نیاز است بر طبق مواد قانونی نکات مهم را یادداشت کرده، همراه و در کنار آن داشته باشند.
با توجه به اینکه قوانین همراه همیشگی یک حقوقدان است بر آن شدیم تا در نکته نگار قانون تجارت به منظور همراهی و یاری رساندن به داوطلبان و سهولت در مطالعه و کاهش هجمه ذهنی و استرس، فضایی را برای گنجاندن نکات در کنار مواد در نظر بگیریم. ضمن اینکه در چند مورد مهم ماده قانونی که بنا بر نظر متخصصین شامل نکات بیشتری است، فضایی خالی در نظر گرفته شده است. نوشتن این نکات سبب جلب توجه در هنگام مطالعه، ثبت بهتر مطالب در ذهن شما و انسجام  مطالعاتی می‌شود.
در پایان کتاب نیز صفحاتی به «نکات و مطالب مهم و کلی قانون» و همچنین صفحاتی برای یادداشت «شماره مواد مهم و مرتبط» قرار داده شده است تا علاوه بر اینکه نکات کلی و مرتبط و مختلط مواد یادداشت شود شماره مواد مهم که نیاز به بررسی و توجه بیشتری دارد به دلیل برقرای ارتباط ذهنی بین مواد و فراگیری آسانتر آنها مورد توجه قرار گیرد.


شماره تماس جهت خرید تلفنی:

02166921567

09105372077

توضیحات

قطع : رقعی
نوبت چاپ : سوم
سال چاپ : 1399
تعداد صفحه : 288
صحافی : سیمی (فنر دوبل)
جلد : کاغذ سنگی

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

بهمون نظر بدید

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد ، هر نظری که برای ما می نویسید قوت قلبی برای حال ما خواهد بود

captcha Refresh