بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فراهدف کاملا محفوظ می باشد

پیشنهاد داغ فراهدف 35% تخفیف

طرح استاد + راهنما (وکالت - ارشد)

طرح استاد + راهنما (وکالت - ارشد)
چکیده این محصول : انتشار : 1399/03/18 0 نظر 686 بازدید

7 کتاب نکته‌نگار و شرح‌نگار و برنامه‌نگار
آموزش مطالعه اصولی و علمی
برنامه‌ریزی توسط استاد ویسی (جزو انجمن علمی نخبگان)
آزمون آزمایشی
مرور سازماندهی شده
کنترل اجرا تا روز آزمون وکالت 1400
50 ساعت تدریس خصوصی رفع اشکال

با پیوستن به طرح استاد+راهنما، نمره تلاش شما حداقل به دو برابر افزایش پیدا می‌کند و نقاط ضعف و عدم موفقیت شما به صفر خواهد رسید. در این طرح یکی از اساتید موسسه به عنوان بازوی فکری به کمک شما خواهد آمد.

فراهدف با تاکید بر برنامه‌ریزی شخصی منحصر به فرد خود و کنترل روند اجرای برنامه، خصوصاً رفع ایرادات و نقاط ضعف داوطلب، طرح استاد+راهنما را ارائه می کند.
در این طرح برنامه‌ریزی شخصی بصورت هفتگی انجام شده و نقاط ضعف شما توسط استاد+راهنما با ارائه برنامه ، راهکار ، جزوات استراتژیک و در نهایت تدریس خصوصی رفع اشکال، بر طرف خواهد شد، در عین حال برای تقویت شما در جهت کسب نتیجه بهتر در آزمون وکالت برنامه ریزی و معرفی منابع بصورت انفرادی و با شرایط خاص شما انجام خواهد شد.


پس از ثبت‌نام در طرح استاد+راهنما مراحل زیر طی خواهد شد:

1- مشاوره فردی توسط استاد+راهنما:
در این مرحله از وضعیت شما اطلاعات دقیق بدست می‌آید.


2- ارائه برنامه‌ریزی شخصی و معرفی منابع:
در این مرحله استاد+راهنما با توجه به اطلاعات مرحله اول برای شما برنامه‌ریزی شخصی به صورت هفته‌ای انجام خواهد داد. پس از ارائه برنامه، منابع مطالعاتی به داوطلب معرفی می‌شود و داوطلب در میان حجم انبوه منابع تنها نخواهد ماند و نیازی به صرف وقت برای پیدا کردن منابع نیست، زیرا بسیاری از منابع با توجه به وضعیت فرد برایتان کارآمد نخواهد بود و با ارائه منابع فردی توسط استاد+راهنما، داوطلب از رجوع به منابع دیگر کاملاً بی نیاز است.


3- نظارت مستمر بر روند مطالعاتی توسط استاد+راهنما:
استاد+راهنما هر هفته کنترل اجرای برنامه شما را انجام داده و برنامه‌ریزی با توجه به روند اجرای داوطلب صورت می‌گیرد.


4- ارائه جزوات و مطالب استراتژیک:
در روند مطالعاتی گاهاً اتفاق می‌افتد که داوطلب به دلایل مختلفی از برنامه‌ریزی عقب می‌ماند و جبران عقب ماندگی در پاره‌ای موارد کار دشواری است، در این طرح استاد+راهنما گاهاً با ارائه مطالب، مباحث و سرفصل‌های استراتژیک که در اختیار داوطلب قرار می‌دهد باعث می‌شود عقب ماندگی جبران شود.


5-نکات تست‌زنی و مدیریت در آزمون:
در آزمون وکالت تسلط شما بر نکات تست‌زنی و کاربرد آنها دارای اهمیت بالایی است، که در این طرح نکات تست‌زنی و مدیریت آزمون ارائه خواهد شد و روش کاربرد آنها را دریافت خواهید کرد.


6- آزمون آزمایشی:
ازمون آزمایشی وکالت با ارائه کارنامه هوشمند نقاط ضعف و ایرادات و با شرایط شما در برنامه قرار می‌گیرد.


7-برگزاری کلاس رفع اشکال:
50 کلاس رفع اشکال بصورت خصوصی برای شما برگزار می‌شود که با توجه به سطح علمی است تا نقاط ضعف و ایرادات احتمالی شما را برطرف می‌کند.
این مرحله سکوی پرش شما خواهد بود.


8- تحلیل آزمون و ارائه راهکار:
تحلیل کارنامه داوطلب توسط استاد+راهنما انجام خواهد شد. تحلیل کارنامه امری بسیار مهم است زیرا باعث می‌شود داوطلب از نقاط قوت و ضعف خود آگاهی پیدا کند و با راهکارهای ارائه شده در صدد رفع و مانور روی آنها برآید. این تحلیل توسط کسی امکان پذیر است که آگاهی کامل از روند مطالعاتی و سطح علمی‌داوطلب داشته باشد. که در این طرح با توجه به اینکه استاد+راهنما از مرحله اول همراه داوطلب است، لذا دقیق‌ترین تحلیل و راهکار را ارائه خواهد داد.

 


طرح استاد + راهنما ، طرحی همه چیز تمام


برای مشاوره می توانید با شماره تلفن‌های زیر تماس بگیرید.

021-66921529

093-88801883

و یا  نام خود و کد 763 را به سامانه پیامک 02188801883 ارسال نمایید.


برای ثبت نام و استفاده از تخفیف هم اکنون می توانید با کلیک بر روی خرید دانلود اقدام به ثبت نام نمایید.

در صورتی که میخواهید به صورت اقساط ثبت نام کنید.
1- کلیک کنید و فرم را تکمیل نمایید.
2- در سایت عضو شوید و کیف پول خود را به مبلغ یک میلیون تومان شارژ نمایید.

توضیحات

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

بهمون نظر بدید

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد ، هر نظری که برای ما می نویسید قوت قلبی برای حال ما خواهد بود

captcha Refresh