بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فراهدف کاملا محفوظ می باشد

مجموعه آزمون‌های وکالت مرکز وکلا به روز شده با آزمون 18 اسفند 1402

فاکتور های قبولی در آزمون وکالت

فاکتور های قبولی در آزمون وکالت
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/03/23 0 نظر

فاکتورهای مهم قبولی به 6 دسته تقسیم م یشود که در زیر این موارد به همراه راه حل بیان شده است:
1- انتخاب منابع مناسب: پس از آزمون تعیین سطح، منبع مناسب برای هر فرد مشخص میشود. منبعِ مناسبِ سطح علمی داوطلب باعث میشود که او دچار سردرگمی و اتلاف وقت نشود.
2- برنامه ریزی: برنامه ریزی اساسی سبب میشود خیالتان برای تعداد مرورها و در نتیجه تثبیت مطالب در حافظه بلندمدت راحت شود و نگاشتن برنامه در دفتر برنامه ریزی (برنامه نگار) باعث میشود که داوطلب از عملکرد خود بینش بیشتری داشته باشد و برای پیشرفت خود تلاش بیشتری انجام دهد.
3- مطالعه صحیح: با دریافت برنامه گام اول مطالعه برداشته میشود ولی رکن مهم و اساسی یادگیری چگونه مطالعه کردن است.
4- مرور در زمان مشخص: بازدهی خوب مرور، بستگی به زمان مرور دارد. در ساعات اولیه دریافت اطلاعات در مغز، سرعت فراموشی اطلاعات بیشتر میشود و هر چه تعداد مرور بالاتر رود فاصله زمانی تا مرور بعدی بیشتر میشود. مرورهای گنجانده شده در برنامه فراهدف، طبق آخرین پژوهشهای روز دنیا برای بخاطرسپاری عمیق اطلاعات در حافظه است.
5- محک زدن: شرکت در آزمونهای آزمایشی فرصتی است تا داوطلب به ضعفهای اطلاعاتی خود پی برده و بتواند قبل از آزمون اصلی آنها را رفع نماید.
6- رفع اشکال: کارنامه هوشمند فراهدف بر پایه مقایسه فرد با خودش طراحی شده و با نشان دادن نقاط ضعف مبحثی داوطلب و راهنمایی پشتیبان برای رفع آن، احتمال تکرار اشتباهات را در آزمون اصلی کم میکند.


با توجه به نیاز خود میتوانید هر یک از موارد زیر را انتخاب کنید.

آزمون تعیین سطح جهت معرفی منابع

تهیه دفتر برنامه ریزی « برنامه نگار »

آزمون آزمایشی

دوره فراهدف که تمامی فاکتورهای قبولی در آزمون وکالت را پوشش میدهد.

 

بهمون نظر بدید

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد ، هر نظری که برای ما می نویسید قوت قلبی برای حال ما خواهد بود

captcha Refresh