صفحه اصلی رزرو مشاوره رایگان ثبت نام خدمات عضویت در خبرنامه عضویت در سامانه پیامک

طرح مثبت7 ویژه آزمون وکالت

طرح مثبت7 ویژه آزمون وکالت
    برنامه ای بلند مدت و کامل برای افراد هدفمند   

طرح مثبت ۷ ، ویژه آزمون وکالت 99

از هم اکنون می‌توانید با طرح آموزشی-آزمونی برای وکالت 99 قبولی خود را تضمین کنید.

 

 

با توجه به روند و سختی پذیرش آزمون وکالت، برای قبولی چاره ای نیست جز اینکه با تمام قوا خود را برای این آزمون آماده کنید.


اگر اکنون تصمیم گرفته اید در آزمون وکالت99 شرکت کنید به شما تبریک می‌گویم چون یک گام از دوستانی که هنوز تصمیم نگرفته اند جلوتر هستید. و البته عقب‌تر از دوستانی که هم اکنون در حال مطالعه هستند.

اگر  قصد دارید بصورت منسجم برای وکالت پیش بروید با طرح مثبت۷ فراهدف می توانید از هم اکنون همراه باشید. تا به صورت پایه‎ای خود را آماده کنید، فارغ از اینکه حتی از دروس دانشگاه چیزی را به خاطر ندارید و یا اینکه چندین سال است از درس دور بوده اید و حتی به خاطر مشغله کاری، زمان کمی برای مطالعه روزانه دارید.


سایت‌های مختلف منابع متعدد را پیشنهاد کرده اند و همینطور دوستانی که قبول شده اند هر کدام مطلبی بیان می‌کنند که اگر بخواهید آنها را انجام دهید، بایستی برای قبولی در آزمون صبر ایوب داشته باشید، دقت داشته باشید که انتخاب منابع ازمون وکالت باید با شرایط شما همخوانی داشته باشد که به این مهم در برنامه‌های فراهدف توجه شده است.


برای آماده شدن آزمون وکالت بهتر است از کجا شروع کنیم

با توجه به منحصر به فرد بودن هر فرد و شرایطش تحصیلی، اشتغال و زندگی باید مبنای شروع به مطالعه و آماده شدن برای آزمون وکالت، شرایط خودتان باشد. یعنی بهترین منبع برای شما، منابعی است که می توانید آنها را به خوبی مطالعه و درک کنید، و رفته رفته مطالعه خود را بهتر کرده و حتی منابع قوی تر را در برنامه مطالعاتی خود قرار دهید تا نهایتا خود را به شرایط آزمون وکالت برسانید. ( کاری که در طرح‌های آموزشی-آزمونی فراهدف انجام می شود. )


همه شرکت کنندگان در آزمون وکالت خواهان قبولی در این آزمون هستند، اما اکثر مواقع این خواستن کمرنگ می شود چرا که این داوطلبان با اصول و معیارهای قبولی در آزمون وکالت آشنایی ندارند که آنها را اجرایی کنند.

بدانید ۵ عامل اصلی برای قبولی وجود دارد که این عوامل به شرح زیر است:

منابع خوب و با شرایط شما
مطالعه طبق اصول علمی
مرورهای سازماندهی شده و در زمان مشخص
محک زدن و مشاهده نقاط ضعف
رفع ایراد و نقاط ضعف

این ۵ فاکتور در طرح‌های آموزشی-آزمونی فراهدف بصورت کامل ارائه شده است تا قبولی شما را در این آزمون تضمین نماید.


خدمات طرح آموزشی-آزمونی طی سه مرحله ارائه می شود.

مرحله وارم آپ:

برنامه ریزی درسی و راهبردی با توجه به وضعیت شما

آموزش اصول علمی مطالعه و مرور

همسان سازی دروس


مرحله قدرت:

شخصی سازی منابع

برنامه ریزی درسی وکالت با توجه به برنامه آزمون

ارائه تکنیک های تست زنی و مدیریت آزمون

35مرحله آزمون آزمایشی با پاسخنامه تشریحی

کارنامه تحلیلی با ارائه راهکار برای رفع نقاط ضعف

8 بار مرور سازماندهی شده

پشتیبانی تخصصی توسط رتبه های برتر


مرحله پرش:

برنامه ویژه جمع بندی


با استفاده از طرح آموزشی-آزمونی معمار وکالت، محکمتر برای آزمون وکالت 99 گام بردارید.

ثبت نام دومین دوره آزموشی آزمونی معمار وکالت 99  در طرح آموزشی-آزمونی فراهدف، تمامی فاکتورهای قبولی در آزمون وکالت بصورت کامل پوشش داده می‌شود. 

 

برای ثبت‌نام با یکی از روش‌های زیر اقدام کنید:

 

1-

با شماره تلفن‌های زیر تماس بگیرید.

021-88801883

093-88801883

2-

و یا نام خود و کد 935 را به شماره‌های زیر پیامک کنید.

02188801883

09388801883

3-

برای ثبت نام کلیک کنید.

  4-

رزرو و مشاوره فراهدف

 


مزیت‌های طرح مثبت۷
۱- برنامه‌ریزی راهبردی با شرایط فردی هر داوطلب
۲- مطالعه اصولی و علمی که منجر به یادگیری سریع می‌شود.
۳- مرور در زمان خاص، سبب تسلط شما به مباحث می‌شود.
۴- دروس ضعیفتان در دوره همسان‌سازی تقویت می‌شود.
۵- نکات تست‌زنی و نحوه استفاده آنها در آزمون را می‌آموزید.
۶- مدیریت آزمون و زمان را فرا می‌گیرید.
۷- ایردات خود را بصورت هوشمند و بلافاصله پس از اتمام آزمون ملاحظه می‌کنید پس نیازی نیست کسی ایراداتتان را اعلام کند.
۸- پشتیبان بصورت خصوصی فقط کارنامه‌ شما را بررسی کرده و با توجه به ایرادات راهکارهای شخصی با شرایط شما ارائه می‌کند.


سوالات متداول:
۱- از چه زمانی برای آزمون وکالت ۹۸می‌توان با این برنامه شروع کرد.
از همین امروز.

چرا که پس از ثبت‌نام برنامه‌ریزی راهبردی انجام می‌شود پس هر چه زودتر ثبت‌نام خود را انجام دهید بیشتر و بهتر از مرحله همسان‌سازی استفاده می‌کنید.


۲- چرا طول دوره زیاد است؟
از آنجا که اغلب داوطلبین  به خاطر راهنمایی‌های اشتباه، متاسفانه پشت کنکور وکالت می‌مانند، طرح مثبت هفت با اصلاح مسیر و روند اجرا در این پروسه زمانی به صورت پایه‌ای داوطلب را برای آزمون وکالت آماده می‌کند.


۳- ما که تهران سکونت نداریم چطور می‌توانیم از این برنامه استفاده کنیم؟
در راستای توسعه عدالت آموزشی، خدمات این طرح در سراسر کشور بصورت یکسان ارائه می‌شود و تفاوتی نمی‌کند تهران، شهرستان و یا خارج از کشور سکونت داشته باشید.


۴- این تعداد مرور در این بازه زمانی منطقی به نظر نمی‌رسد.
بدون این برنامه این تعداد مرور کار بسیار مشکلی است. اما در طرح مثبت۷ مرورها بر اساس یادگیری مغز پیاده‌سازی شده است و این تعداد مرور قابل دسترسی است. متذکر می‌شویم اگر داوطلب به نکاتی که در برنامه‌ریزی مطرح می‌شود عمل کنید می‌توانید ۲ مرور دیگر به مرورها اضافه کنید.

ضمانت فراهدف:
طرح مثبت ۷ به نحوی پیاده‌سازی شده است که کلیه فاکتورهای قبولی در آزمون وکالت را کاملاً  پوشش می‌دهد و در صورت اجرای برنامه قبولی شما ۱۰۰% می‌شود.

ضمانت اجرای ما به شعار نیست بلکه در عمل پیاده سازی شده است.

 


 

enlightened فاکتور های قبولی در آزمون وکالت 

enlightened تفاوت و برتری طرح های آزمونی به آزمون 

سوال بپرسید

مهران پرسیده :

سلام . من شهرستان هستم واسه شهرستانی ها برنامهاتون چجوریه لازمه حتمی تهران بود، ازمون ها چجوری برگزار میشه ممنون

Farahadaf

سلام شما این برنامه ها را در هر جای ایران عزیز که باشید میتوانید استفاده کنید دقیقا مانند داوطلبی که در تهان از خدمات استفاده می کند.

نیک منظر پرسیده :

سلام آیا استثنایی برای حداکثر سن آزمون وکالت هست. مثلا واسه ایثارگرا یا استثنای دیگه. متشکرم

Farahadaf

بند(و) ماده 44 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران نکات برجسته این قانون عبارتند از: حذف شرط سنی: ایثارگران مشمول، از تعیین شرط سنی برای استخدام معاف هستند. با عنایت به اینکه اغلب ثبت‌نام‌ها برای استخدام از طریق سایت‌های اینترنتی انجام می‌شود و تکمیل مشخصات افراد باتوجه به فرم‌های تعریف شده در این سایت‌هاست و اغلب آنان تعیین سقف سنی را در ثبت نام پیش‌بینی کرده‌اند و در صورتی که ایثارگری قصد داشته باشد ثبت نام نماید، سن او مانعی برای ثبت نام خواهد بود و سیستم از درج اطلاعات او خودداری خواهد کرد، لذا بنیاد شهید و امورایثارگران باید تمهیدات لازم برای رفع این مشکل را با هماهنگی دستگاه‌های ذی‌ربط پیش‌بینی نماید.

یوسف بهرامی پرسیده :

سلام وکالت شرایط سنی داره ؟تاچند سالگی میشه درازمون شرکت کرد.؟؟؟

Farahadaf

سلام حداکثر سن برای آزمون وکالت 50 سال می باشد.

وحیده احمدی مقدم پرسیده :

هزینه کلاسهای فوق چگونه است

Farahadaf

خدمات طرح مثبت هفت در بالا بیان شده و در ان طرح کلاس وجود ندارد برای اطلاع از برنامه کلاس ها در صفحه اصلی بر روی کلاس کلیک نمایید.

رضا کیایی پرسیده :

این طرح مثبت هفت از کی شروع میشه اخرین مهلت ثبت نامش کیه

Farahadaf

با توجه به متغییر بودن مرحله اول در طرح مثبت7 ، بلافاصله بعد از ثبت نام این طرح شروع خواهد شد. آخرین مهلت ثبت نام در این طرح دی ماه 94 می باشد.

صدرا جمیل پرسیده :

سلام ببخشید من میخوام طرح مثبت هفت رو ثبت نام کنم.سال گذشته توی یکی از مؤسسات شرکت کردم بعد از پرداخت شهریه پشیمون شدم ولی نصف شهریه رو نگه داشتن.حالا اگه من از این طرح راضی نباشم,یا نتونم ادامه بدم تصمیم شما برای برگردوندن شهریه چیه?

Farahadaf

سلام دوست عزیز اینکه سال گذشته برنامه تونو دنبال نکردید بدترین ضربه به خودتون بوده. اما برای خدمات موسسه و طرح مثبت7 شما میتونید شهریه رو به صورت اقساط پرداخت کنید و هر مرحله از خدمات موسسه رضایت نداشتید می توانید انصراف خود را اعلام کنید و نیازی به پرداخت الباقی شهریه نیست.

مرجان پرسیده :

سلام من فکر میکنم این طرح برای قبولی کامله ولی راستش برا شهریه مشکل دارم.موسسات دیگه یک سوم شهریه رو اول میگیرن بقیه رو هم چک میگیرن که حتی مبلغ اولیه هم برام سنگینه و چک هم ندارم.شما تسهیلاتی برای طرح مثبت هفت دارین؟ ممنون میشم جواب بدین

Farahadaf

سلام برای ثبت نام طرح مثبت هفت شما میتوانید شهریه را به صورت اقساط پرداخت کنید. نیاز به دادن چک هم نیست. در حال حاضر طی8 قسط شما می توانید ثبت نام کنید.

محسن جلینی پرسیده :

سلام این طرح تون خوبه اما آیا میشه با این برنامه قبول شد. من تضمین می خواهم.

Farahadaf

سلام با طرح مثبت 7 اگر شما طبق برنامه پیش بروید 7 بار منابع را دوره کرده و پشتیبان راهکارهای مورد نیاز برای رفع ایرادتان را به شما ارائه می نماید.که احتمال قبولی در آزمون را بالا می برد. اما اگر دنبال تضمین بیشتر هستید می تونید طرح تضمینی رو ثبت نام کنید.

آوا محمدی پرسیده :

در طرح مثبت7، تمامی فاکتورهای قبولی در آزمون وکالت بصورت کامل پوشش داده می شود. یعنی چی من میخوام قبول شمم

Farahadaf

سلام 4 فاکتور اصلی برای قبولی در آزمون : 1-مطالعه مطلوب، 2- مرور سازماندهی شده و در زمان مشخص، 3-محک زدن، 4-رفع ایرادات که این فاکتور ها در طرح های آزمونی (مثبت7) لحاظ شده؛ یعنی شما طببق اصول علمی مطالعه می کنید، منابع رو 7 بار مرور کرده ، تکنیک های تست رنی به شما ارائه شده و با آزمون ها محک زده میشوید حال نقاط ضعف خود را در کارنامه می بینید و پشتیبان برای رفع ایرادات شما راهکارهای مورد نیاز را ارائه می دهد. که اینها نقش تعیین کننده در قبولی در آزمون دارد.

فروغ پرسیده :

سلام آین طرح مثبت 7 از کی شروع میشه من که تهران نیستم چطور میتونم از این برنامه استفاده کنم. ممنون

Farahadaf

سلام این طرح از مهر ماه ثبت نامش شروع شده و با توجه به اینکه مرحله اول این برنامه راهبردی و شخصیه پس هر چه زودتر ثبت نام کنید استفاده بهتری خواهید کرد. شروع برنامه شما = روز ثبت نام شما

سید خلیل مدنی پرسیده :

من میخوام در تضمین وکالت شرکت کنم حتما جواب بدین خواهشن مرسی

Farahadaf

با سلام برای ثبت نام می توانید فرم" ثبت نام خدمات" را در منوی سمت چپ سایت تکمیل نمایید و یا با شماره 88801883-021 تماس بگیرید.

محبوب اسکندرزاده پرسیده :

با سلام لطفا شرایط آزمون وکالت بصورت تضمینی را توضیح دهید با تشکر

Farahadaf

با سلام شما می توانید اطلاعات طرح تضمینی استاد+راهنما را ملاحظه نموده و در صورت داشتن سوال با شماره 88801883 - 021 تماس بگیرید.