بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فراهدف کاملا محفوظ می باشد

مجموعه آزمون‌های وکالت مرکز وکلا به روز شده با آزمون 18 اسفند 1402

چگونه آزمون وکالت را قبول شوم؟

چکیده این مطلب : انتشار : 1399/07/15 0 نظر

اکثر کسانی که در آزمون وکالت قبول شده اند، در سال اول نتیجه نگرفته اند. دلیلش میتواند این باشد که آزمون وکالت را مثل آزمون کنکور سراسری در نظر گرفته و در حد قبولی برایش تلاش کرده اند. ولی

چگونه آزمون وکالت را قبول شوم؟
اکثر کسانی که در آزمون وکالت قبول شده اند، در سال اول نتیجه نگرفته اند. دلیلش میتواند این باشد که آزمون وکالت را مثل آزمون کنکور سراسری در نظر گرفته و در حد قبولی برایش تلاش کرده اند. ولی نتیجه، آن نتیجه دلخواهشان نیست.
حقیقت این است که ظرفیت پذیرش آزمون وکالت خیلی خیلی کمتر از آزمون سراسری است و بسته به نوع کانون انتخابی، بین4 تا 6 درصد است و برای قبولی در آن باید بنیه علمی به مراتب بالاتری نسبت به بقیه داشته باشید.
اغلب اوقات آنچه باعث قبولی داوطلبی که بعد چند سال موفق میشود، دید بازتر او از این آزمون است داوطلبی که با اختلاف چند نفر از قبولی باز می ماند، به اهمیت و سختی این آزمون واقف تر است تا کسی که برای اولین بار یا با اختلاف چند صد نفر، قبول میشود.
ولی اگر داوطلب آزمون وکالت، برای یک بار به این آزمون، نه از دید یک آزمون معمولی بلکه یک آزمون خیلی سخت و نفس گیر نگاه کند و خیلی زود برای تقویت بنیه علمی اش اقدام کند، میتواند نتیجه خیلی بهتری بگیرد.
شاید شروع مطالعه آن هم خیلی زودتر از سایر رقبا، برای شما خبر بدی باشد، ولی اگر با برنامه و راهنما باشد قطعاً میتواند منجر به یک خبر عالی و قبولی شما در آزمون 1400 شود.
اگر به دنبال یک اتفاق خیلی عالی به قیمت تلاش و پشتکار زیاد هستید، ادامه مطلب را مطالعه کنید.
ادامه مطلب

بهمون نظر بدید

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد ، هر نظری که برای ما می نویسید قوت قلبی برای حال ما خواهد بود

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

مطالب مرتبط