بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فراهدف کاملا محفوظ می باشد

مجموعه آزمون‌های وکالت مرکز وکلا به روز شده با آزمون 18 اسفند 1402

طرح های آموزشی - آزمونی

چکیده این مطلب : انتشار : 1399/03/23 0 نظر

طرح های آموزشی- آزمونی معمار وکالت بهترین جایگزین آزمون

طرح های آموزشی- آزمونی معمار وکالت بهترین جایگزین آزمون

آزمون وکالت طی سال های اخیر با پیچیدگی های متعددی برگزار شده، از جمله تغییر در الگوی طرح سوال، سطح دشواری و پراکندگی سؤالات را داشته است. گروه آموزشی فراهدف با تکیه بر اصول علمی و عملی، یادگیری - یادسپاری، تجربه خود و همراهی رتبه های برتر آزمون های حقوقی؛ به جای آزمون، طرح های آزمونی خود را با هدف پوشش تغییرات آزمون و عوامل اصلی قبولی در آزمون وکالت به متقاضیان شرکت در آزمون های حقوقی ارائه می نماید.


اهداف مهم طرح های آموزشی-آزمونی فراهدف عبارتند از:

1- یادگیری اصول علمی مطالعه و مرور

در اولین گام بایستی بدانید که چگونه مطالعه کنید، پس نیاز است که با اصول و قواعد مطالعه آشنا شوید، که مطالعه و مرور خود را به درستی انجام دهید. و این اولین گام در طرح های آزمونی می باشد.


2- منابع شخصی سازی شده

با توجه به اینکه داوطلبین دارای سطوح علمی و زمان مطالعه متفاوت هستند، در برخی مواقع ممکن است بهترین منابع که تاکید زیادی برای آزمون اصلی شده است هم با شرایط شما سازگاری نداشته باشد. پس بایستی منابع مطالعاتی که با شرایط شما سازگاری داشته و برای شما بهره وری لازم را دارد را انتخاب کنید تا بازدهی بهتری داشته باشید. اما انتخاب شخصی سازی شده کار ساده ای نیست چون بایستی اشراف بر منابع داشت و همین امر باعث می شود که اکثر داوطلبین بدون کمترین توجهی صرفاً منابعی که در سایت های مختلف بیان شده یا قبول شدگان در آزمون توصیه می کنند را انتخاب، خریداری و مطالعه کنند، این انتخاب در ادامه ممکن است بیشترین ضربه را بزند چرا که زمان زیادی را برای مطالعه از شما می گیرد اما بهره وری ندارد که گاها داوطلبان در نیمه راه منابع خود را تغییر می دهند که این سردرگمی ها را بیشتر می کند، پس باید منابع را با شرایط خود انتخاب کنید به همین سبب در کلیه طرخ های فراهدف سعی شده منابع را به نحو احسن برای شما شخصی سازی کنیم. این دومین گام در ارائه برنامه می باشد.


3- مرورهای سازماندهی شده در زمان خاص

مطالعه بدون مرور منظم تا حد بسیار زیادی، زمان شما را هدر می دهد و عامل اصلی اینکه مطلبی را می خوانید اما پس از چند وقت به خاطر نمی آورید، به این دلیل نیست که از دهنتان پاک شده  بلکه این است که با نداشتن مرورهای منظم کنترلی برای دسترسی به آن اطلاعات را ندارید، چه بسا ممکن است یک ساعت بعد یادتان بیاید اما برای شما سودی ندارد و نتیجه مطلوب با تلاش شما رقم نمی خورد. برای رفع این مشکل در طرح های آزمونی مرورهای منظم و سازماندهی شده را خواهید داشت.


4- رفع ایرادات و نقاط ضعف

مهمترین هدف از برگزاری آزمون مشاهده ایرادات است که در این مهم بصورت هوشمند و در قالب کارنامه ای مجزا در کارنامه های فرا هدف به سادگی در اختیار داوطلب قرار می گیرد تا بر ایرادات خود اشراف داشته باشید و با راهکارهای پشتیبان تخصصی- فردی ایرادات خود را بر طرف کنید.


شما می توانید با انتخاب طرح های آزمونی تمام فاکتورهای قبولی در آزمون را دریافت نمایید و مطمئنتر برای آزمون وکالت گام بردارید.

 

داوطلب عزیزی که دوست دارید وکیل شوید ولی برای وکالت آمادگی ندارید، شما می‌توانید از همین حالا خود را برای وکالت 1400 آماده کنید.

ما برای وکیل کردن شما برنامه خلاقانه داریم.


موفق ها منتظر فردا نمی‌مانند، چون امروز فردای دیروز است.
برای مشاوره و ثبت‌نام
با یکی این از روشها اقدام کنید:
  1- با شماره تلفن 02166921529 تماس بگیرید.
  2- نام خود و عدد 748 را به شماره پیامک 02188801883 ارسال کنید.
  3- نام خود و عدد 748 را به شماره پیامک 09388801883 ارسال کنید.
  4- جهت رزرو مشاوره کلیک کنید.
  5- برای ثبت نام کلیک کنید.
بهمون نظر بدید

مطمئن باشید که نظرات شما بسیار دقیق مطالعه خواهد شد و به آن پاسخ خواهیم داد ، هر نظری که برای ما می نویسید قوت قلبی برای حال ما خواهد بود

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

مطالب مرتبط